Nanonet

Konferencja Młodych Naukowców

II Konferencja Naukowa odbędzie się 25 i 26 maja w Warszawie. Organizowana jest przez Międzywydziałowe Koło Naukowe Nanobiotechnologii oraz Koło Naukowe Żywienia Zwierząt działające na Wydziale Nauk o Zwierzętach. Wydarzenia skupia podczas dwóch dni elitę świata naukowego z wielu uczelni polskich i zagranicznych.

Po raz drugi zapraszamy wszystkich na Konferencję Młodych Naukowców w Warszawie pod hasłem „Biotechnologiczno-żywieniowe i hodowlane wyzwania XXI wieku”. W tym roku do zaprezentowania wyników swoich badań, wymiany doświadczeń i naukowej integracji zapraszamy nie tylko naukowców z Polski ale również obcokrajowców. Konferencja poświęcona jest zagadnieniom związanym z żywieniem zwierząt, biotechnologią oraz bioinżynierią. Swoim udziałem zaszczycą nas goście z Polski i zza granicy, którzy wygłoszą prelekcje z zakresu inżynierii tkankowej, nanobiotechnologii oraz żywienia i hodowli zwierząt.

Konferencja podzielona jest na dwa dni tematyczne:

Dzień I „Bioinżynieria zwierząt”

Dzień II „Żywienie i hodowla zwierząt”

Przed II Konferencją Młodych Naukowców warto przybliżyć osiągnięcia I edycji , która odbyła się pod hasłem: ,,Biotechnologia w produkcji zwierzęcej”. Podczas dwudniowego spotkania swoje dokonania w dziedzinie bioinżynierii i zootechniki zaprezentowało 300 uczestników, usłyszeliśmy 30 prelekcji. Otrzymaliśmy 460 zgłoszeń w tym 80 posterów naukowych. Każdy mógł dowiedzieć się czegoś interesującego i poszerzyć swoją wiedzę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Dla najlepszych wystąpień przewidziano wspaniałe nagrody.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.mknn.esy.es oraz na naszym Fanpage’u

Mecenasi Nanonet: