Nanonet

Nanobiz.Pl Sp. z o o.

NANOBIZ.PL Sp. z o.o.  jest jedną z pierwszych firm w Polsce, oferującą szeroką gamę produktów nanotechnologicznych oraz silanów organofunkcyjnych. Wykorzystanie nanotechnologii gwarantuje niezawodność oraz niespotykaną dotąd trwałość powłok i impregnatów (nawet do 15 lat).

Produkty oferowane przez firmę NANOBIZ.PL Sp. z o. o.

Produkty nanotechnologiczne są coraz częściej wykorzystywane w celu utrzymania czystości, trwałości, wrażenia nowości oraz estetyki powierzchni i materiałów. Druga gama naszej oferty kłada się z nowoczesnych zupełnie neutralnych dla zdrowia człowieka produktów do sanityzacji i dezynfekcji, opartych na bazie srebra, miedzi lub TiO2 (ditlenku tytanu) Produkty nanotechnologiczne, dzięki swej wysokiej skuteczności, łatwości aplikacji oraz neutralności dla zdrowia i środowiska naturalnego, stają się nieodzownym elementem zarówno w przemyśle i rolnictwie, jak również w życiu codziennym. Poprawa ergonomii, oszczędność kosztów,bezpieczeństwa oraz czasu to tylko kilka profitów płynących z wykorzystania naszych produktów. Dzięki współpracy z czołowymi na świecie jednostkami badawczo-rozwojowymi jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość produktów po bardzo konkurencyjnej cenie oraz rzetelne doradztwo w procesie stosowania i wdrażania.

W ofercie znajdują się m.in. powłoki:
· hydrofobowe
· olejofobowe
· samoczyszczące (z TiO2)
· easy-to-clean · fotokatalityczne (z TiO2)
· „samo-sanityzujące” się (z TiO2 i Ag)
· oraz inhibitory korozji do żelbetów

Siedziba firmy:
NANOBIZ.PL Sp. z o. o.
Dąbrowa Górnicza
ul. Perla 10G, 41-300
T: +48 32 440 12 03
M: +48 5000 63 433
F: +48 22 300 15 61
e-mail: biuro[at]nanobiz.pl

Biuro regionalne:
Jelcz – Laskowice
ul. Wrocławska 67, 55-220
tel.: +48 502 616 042
e-mail:biuro[at]nanobiz.pl

Więcej informacji na stronie www.nanobiz.pl & www.nanoprotect.co.uk & http://nanoauto.pl

Tekst ten powstał na bazie informacji dostępnych pod wyżej wymienionym adresem, za zgodą Pana Przemysława Koniecznego Serdecznie dziękujemy !

Mecenasi Nanonet: