Nanonet

P.P.H. Parys Sp. z o.o.

P.P.H. Parys Sp. z o.o.

ul. Lucyny Herc 3,
20-328 Lublin
Tel: +48 81 443 12 10

E-mail: sekretariat@parys.pl

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe PARYS Sp. z o.o. powstało w 1991 roku. Od początku swojej działalności jest związane z branżą motoryzacyjną. Obecnie firma jest liderem w branży chemii i kosmetyków samochodowych w Polsce. P.P.H. PARYS Sp. z o.o. posiada wyłączność na dystrybucję na polskim rynku produktów marek Atas, SONAX, Prestone, Xeramic, Holts, Simoniz, Druchema, ERC i Rain-X. Z czego częśc z tych produktów oparta jest na bazie rozwiązań nanotechnologicznych.

Za przykład samochodowych preparatów z nanotechnologią mogą posłużyć produkty firmy SONAX, która od kilku lat stosuje w tym zakresie własne, opatentowane rozwiązania.

Wśród produktów SONAX z nanotechnologią (oznaczonych na opakowaniach logo NanoPro) znajdują się m.in. woski do polerowania i konserwacji lakieru, płyny do mycia szyb oraz do spryskiwaczy szyb i reflektorów, a także produkty dla myjni automatycznych.

Podstawą działalności firmy PARYS jest sprzedaż hurtowa chemii motoryzacyjnej (m.in. kosmetyki samochodowe, płyny eksploatacyjne, preparaty dla myjni automatycznych i ręcznych, produkty dla warsztatów samochodowych i warsztatów blacharsko-lakierniczych) oraz akcesoriów samochodowych.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie: http://www.parys.pl/o-firmie/

Mecenasi Nanonet: