Nanonet

POLFRANS

Firma POLFRANS jest wyłącznym importerem na teren Polski i Europy wschodniej, największej Francuskiej firmy ,,ORAPI‘’ zajmującej się produkcją technicznych produktów chemicznych dla przemysłu w Europie, Kanadzie i Singapurze.
Firma istnieje od 12 lat na rynku Polskim , nasze produkty spełniają wszystkie wymagane przez UE atesty REACH . Współpracujemy z  firmami zarówno  europejskimi jak i ( np. amerykańskimi, kanadyjskimi).

Nanotechnologia sferycznie nieorganiczne nano cząsteczki. 

ORAPI, francuski lider materiałów eksploatacyjnych, jest pierwszym na świecie  producentem linii specjalistycznych smarów i olejów w oparciu o sferycznie nieorganiczne nano cząsteczki wolframu disiarczku (WS2).
Stosowanie NANOLUBRICANT ® rewolucyjnie zmniejsza współczynnik tarcia o 2 do 10.
NANOLUBRICANT® zmniejsza tarcie i zużycie znacznie lepsze niż konwencjonalne smary szczególnie przy wysokich obciążeniach, wydłuża żywotność urządzeń oraz obniża koszty utrzymania i przestojów.
NANOLUBRICANT® są używane w różnych przemysłach: lotnictwo, motoryzacja, huty, papiernie, kopalnie, mechanika precyzyjna, oprzyrządowania, przemysł chemiczny, petrochemicznym, szklarskich…

Odrębne struktury nano cząsteczek i ich niewielki rozmiar cząstki  powodują, że przylega on do porowatości powierzchni, blokując kruchości  i W odróżnieniu od innych warstw cząstek stałych, takich jak grafit, disiarczek molibdenu, w cząstka NANOLUBRICANT ® charakteryzuje się nierozszczepianiem sferycznej struktury, która gwarantuje idealny poślizg między powierzchniami.

Kontakt:
ul. 1 Praskiego Pułku 66
05-075 Warszawa-Wesoła
telefon:     022 7732618
fax:     022 7730551
e-mail:      orapi_pl@poczta.onet.pl
www.orapi.com.pl 
www.orapi.pl

Mecenasi Nanonet: