Nanonet

ProElite

Firma ProElite specjalizuje się w produkcji preparatów chemicznych do mycia i pielęgnacji samochodów, specjalistycznych preparatów czyszczących dla przemysłu oraz preparatów do mycia i konserwacji podłóg wielkopowierzchniowych.

Preparaty firmy ProElite produkowane są na bazie surowców chemicznych dostarczanych przez największych producentów na świecie, takich jak BASF czy AKZO NOBEL. Surowce tych firm są wyrobami o najwyższej w świecie jakości i czystości, dzięki czemu produkty ProElite są preparatami charakteryzującymi sią odpowiednią jakością. Dzięki kontaktom z takimi firmami, stałej wymianie doświadczeń oraz wiedzy, ProElite szybko wprowadza do swoich wyrobów wszystkie światowe nowości z dziedziny chemii. Jest również w stanie wykonać preparat na specjalne zamówienie klienta, dostosowany do jego indywidualnych wymagań i oczekiwań.

Kadrę firmy stanowią pracownicy młodzi, fachowi, ambitni, otwarci na ludzi i na nowe koncepcje, dzięki czemu profil rozwoju firmy ukierunkował się na poszukiwanie najnowszych i najlepszych rozwiązań technologicznych, organizacyjnych i marketingowych.

Historia firmy:
Firma ProElite powstała w 2003 roku. Od początku jej zamierzeniem była produkcja preparatów chemicznych w oparciu o własną technologię. Pierwsze takie produkty powstały jeszcze w tym samym roku, a do 2008 roku wprowadzono na rynek ponad 30 produktów do różnych zastosowań. Dużym osiągnięciem było opracowanie w 2007 roku płynu do mycia bezdotykowego, NanoFactor, opartego o nanotechnologię. Dalszym rozwinięciem tej koncepcji jest preparat NanoTec, charakteryzujący się jeszcze większą wydajnością niż jego poprzednik. NanoTec to obecnie jeden z głównych towarów eksportowych firmy.

Kolejnym sukcesem w historii ProElite było otwarcie nowego zakładu produkcyjnego o powierzchni 1500 metrów kwadratowych, spełniającego wszelkie wymogi ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy. Sukces ten przyczynił się do następnego, ponieważ wysoki standard techniczny hali produkcyjnej, szereg restrykcyjnych procedur i ich ciągłe udoskonalanie oraz odpowiedni dobór dostawców gwarantują wysoką jakość i stabilność produktów ProElite. Zostało to potwierdzone przez niezależną jednostkę audytorską TÜV Rheinland certyfikatem ISO 9001-2000.

Dane kontaktowe:
PPHU ProElite
Armii Ludowej 65
98-100 Łask

Tel: + 48 43 671 23 75
Fax: + 48 43 671 23 85

obsluga_klienta@proelite.pl

http://www.proelite.pl

Mecenasi Nanonet: