Nanonet

SmartSilver™

Advanced Nano Technologies
ul. 3 Maja 30/14 ,28-400 Pińczów

Cell: +48.50.500.2080
Fax: +48.41.370.8285
info@nanoportal.pl

Korzyści użycia nanosrebra dla środowiska:
• Nanocząsteczki srebra mają niewspółmiernie dużą powierzchnię czynną a tym samym wykazują jeszcze większy potencjał antybakteryjny, zwiększając skuteczność przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia surowego srebra.
• Nanocząsteczki SmartSilver™ wbudowane są we włókna, polimery i powłoki. Niezależne badania potwierdzają, że nanosrebro nie jest szkodliwe dla ludzi, zwierząt i roślin oraz nie zanieczyszcza środowiska naturalnego. Ilość jonów srebra jakie emituje cząstka srebra podczas normalnego użytkowania jest kluczem do uzyskania korzyści:
– w terapii,
– w kontroli zakażeń
– w walce z nieprzyjemnym zapachem ubrań powstałym podczas pocenia.
• Nanosrebro działa bakteriobójczo zarówno w warunkach normalnego oświetlenia jak i w ciemności. Jest to działanie długotrwałe. W przypadku gdy jony srebra trafiają do ścieków, są szybko dezaktywowane przez zwykłe substancje takie jak chlorki i siarczki – tworząc nieaktywne minerały.
• Odzież wzbogacona przez SmartSilver™, chroni przed powstawaniem nieprzyjemnych zapachów, co oznacza dłuższy okres użytkowania ze względu na mniejszą częstotliwość prania. SmartSilver™ nie powoduje zmiany miękkości tkaniny, rozciągliwości lub innych właściwości estetycznych. Nano cząsteczki SmartSilver rozkładają się równomiernie, więc tkanina nie jest szorstka. Podobne działanie występuje w obuwiu. Niezależnie czy to są buty do biegania, robocze lub do codziennego chodzenia, SmartSilver™ zapewnia stałą ochronę.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://www.nanoportal.pl

Mecenasi Nanonet: