Nanonet

VINSVIN

Firma Handlowo-Usługowa VINSVIN powstała 15 maja 1997 roku. Od początku istnienia firmy, ambicją jej właściciela było stworzenie prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa, budzącego zaufanie i wiarygodność wśród klientów, działającego głównie na rynku usług finansowych oraz na rynku kosmetycznym oferując szeroką gamę kosmetyków produkowanych w oparciu o naturalne składniki wraz z zastosowaniem najnowszych osiągnięć w dziedzinie nanotechnologii w konfiguracji z działaniami katolitu i anolitu.

PRODUKTY:
Mydełko Naturalne z nanosrebrem – w trosce o zdrowie i piękny wygląd Twojej skóry

Skóra każdego człowieka, w każdej sekundzie jego życia jest nieustannie atakowana przez miliony bakterii, wirusów, grzybów i pleśni, które z biegiem czasu przez niewłaściwą pielęgnację skóry powodują powstawanie pryszczy, wągrów, trądziku, polipów, brodawek, łupieżu, uczuleń, nieprzyjemnego zapachu i wiele innych chorób skórnych.
Aby uniknąć powstawaniu chorób skóry, jak również w trosce o piękno i zdrowy wygląd skóry opracowaliśmy dla Państwa, przy współpracy Specjalistycznego laboratorium badawczego oraz polskiego lekarza dermatologa – wenerologa mydło pod nazwą „Mydełko Naturalne”, które swym działaniem wysoce przewyższa wszystkie dotychczas stosowane mydła konwencjonalne.
produktyTa nowa formuła mydła (wzbogacana o składniki Boric Acid, Prevacare, Nanosrebro) zawiera aktywne substancje bakteriobójcze, grzybobójcze, i wirusobójcze, pozwala na zapobieganie rozwoju zmian skórnych i skutecznie pomaga w leczeniu już istniejących infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych.

KOSMETYKI:
Linii kosmetyków o nazwie ATOMUS, zawierające nanosrebro.

PH kobiet różni się nieco od PH mężczyzn. Dlatego też, aby lepiej dostosować nasze produkty do Państwa potrzeb i oczekiwań, postanowiliśmy całą linię kosmetyków podzielić na dwie grupy. Tym o to sposobem pragniemy Państwu zaoferować kosmetyki z serii ATOMUS dla kobiet oraz kosmetyki przeznaczone dla mężczyzn. Różnią się one składem oraz zapachem, ale WSZYSTKIE ZAWIERAJĄ NANOSREBRO o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych, dezodoryzujących i antystatycznych.

Kontakt:

Firma Handlowo-Usługowa VINSVIN
42-524 Dąbrowa Górnicza
ul. Turystyczna 1B

Więcej informacji: http://www.vinsvin.com.pl

Mecenasi Nanonet: