Usługi proinnowacyjne

Internacjonalizacja przedsiębiorstw

Prowadzimy działania na arenie międzynarodowej (udział w misjach gospodarczych w Europie i Azji). Rozległa sieć współpracujących organizacji umożliwia kojarzenie przedsiębiorstw i zespołów naukowych. Współpracujące z nami firmy mają szansę promować produkty, usługi i badania, wejść na nowe rynki, znaleźć nowych partnerów i budować długotrwałe partnerstwa międzynarodowe.

Więcej

Szkolenia dla firm i instytucji

Prowadzimy szkolenia zamknięte na których nasi eksperci prezentują, jak najskuteczniej wykorzystywać nowoczesne instrumenty finansowe, przygotować wnioski o dofinansowanie, zarządzać projektami B+R oraz efektywnie komercjalizować wyniki badań. Tematykę naszych szkoleń dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Specjalizujemy się w programach ramowych Komisji Europejskiej – Horyzont 2020 oraz programach krajowych. Podczas szkoleń prezentujemy między innymi możliwości i strategie […]

Więcej

Promocja

Szeroka sieć kontaktów umożliwia promocję innowacyjnych rozwiązań i produktów wśród oczekiwanej grupy odbiorców (portal nanonet.pl, portale społecznościowe, w tym Facebook, LinkedIn, Goldenline, mailing – w sumie około 5000 unikalnych kontaktów).

Więcej

Networking

Dzięki naszym działaniom przedsiębiorcy mogą spotkać odpowiednich ludzi, firmy i projekty. Podpowiadamy, kto jest kim w Polskim i Europejskim przemyśle nanotechnologicznym, zapraszamy na eventy kojarzeniowe, ułatwiamy wymianę wiedzy i pomagamy w tworzeniu sieci sektorowych.

Więcej

Accessibility Tools