Fundacja w liczbach

1

pierwszy i jedyny portal w Polsce poświęcony nanotechnologii

801

artykułów tematycznych na stronach fundacji

96

z Fundacją Nanonet współpracowało ponad 90 wolontariuszy z całej Polski

15

lat na rynku

4200

osób otrzymujących newsletter

4198

śledzących na portalach społecznościowych

21

projektów

311

patronatów nad wydarzeniami w Polsce i na świecie

Kim jesteśmy

Fundacja NANONET jest dynamiczną organizacją, której misją jest promowanie i rozwijanie branży nanotechnologii i zaawansowanych materiałów. Od momentu naszego powstania kierujemy swoje działania w stronę budowania mostu między światem nauki a przemysłem, ułatwiając transfer wiedzy i technologii. Naszą działalność rozpoczęliśmy od stworzenia portalu internetowego, który jest dziś największym źródłem wiedzy o nanotechnologii w języku polskim. Jednak nasza rola nie ogranicza się tylko do dostarczania informacji i edukacji.

Tworzymy think-tank, który dostarcza eksperckiej wiedzy, analizy trendów i wspiera rozwój nanotechnologii w różnych obszarach życia społecznego i gospodarczego.

Misja i cel

Naszą misję jest łączenie wszystkich zainteresowanych szeroką dziedziną nanotechnologii: od przedsiębiorców, naukowców, po parki naukowo-technologiczne, centra badawcze, koła naukowe, samorządy, agencje rządowe i inne podmioty w Polsce. Chcemy także internacjonalizować nasze działania na arenie międzynarodowej.

Celem Fundacji jest wytyczanie nowych kierunków rozwoju, współpracując ściśle z przedstawicielami różnych sektorów gospodarki. Wierzymy, że tylko poprzez wspólną pracę i dialog możemy naprawdę definiować ścieżki przyszłego rozwoju w dziedzinie nanotechnologii.

Śląski Klaster Nano

Jednym z naszych osiągnięć jest utworzenie Śląskiego Klastra Nano, Krajowego Klastra Kluczowego – konsorcjum, w którym współpracują firmy, jednostki naukowe, instytuty badawcze i instytucje publiczne, aby promować i rozwijać nanotechnologię na Śląsku oraz w Polsce.
Śląski Klaster Nano buduje ekosystem nanoinnowacji, w którym zrzeszone podmioty działają wspólnie w celu promowania innowacji, rozwoju technologicznego i tworzenia nowych produktów i usług. Tworzymy środowisko sprzyjające rozwojowi i osiąganiu synergii między jego uczestnikami.

Zespół

NANONET to przestrzeń, w której pasja i zaangażowanie spotykają się z nowoczesnym podejściem do nauki i technologii.

Nasz zespół skupia doświadczonych profesjonalistów, dla których świadczenie wysokiej jakości usług jest absolutnym priorytetem. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby tworzyć przestrzeń, w której pomysły na rozwój branży nanotechnologii i zaawansowanych materiałów stawały się rzeczywistością.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie doradztwa biznesowego oraz strategicznego, a także współpracy z uznanymi ekspertami zewnętrznymi, jesteśmy pewni, że osiągniemy sukces.

Nagrody

Działania na rzecz branży

Przekaż 1,5% podatku

Dzięki zacięciu i pasji wolontariusze Fundacji NANONET, tworzą unikatową organizację, która stała się źródłem rzetelnych informacji umożliwiających nam wszystkim poznanie świata nano. Fundacji Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET w 2011 roku otrzymała statut Organizacji Pożytku Publicznego. Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o nas wśród Państwa współpracowników, oraz innych osób, które popierają organizacje wspierające polską naukę, oraz prosimy o przekazanie 1,5% podatku na rzecz Fundacji NANONET.

Materiały do pobrania

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności Fundacji Nanonet oraz zachęcamy do umieszczania materiałów informacyjnych o Fundacji Nanonet w mediach.

fundacja@nanonet.pl

Accessibility Tools