Polecane

13. edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® | Fundacja NANONET Patronem Medialnym

16 i 17 października 2024 r. w EXPO Kraków odbędzie się 13. edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®. Na uczestników czekają nowości, ale także sprawdzone formuły z poprzednich edycji.

KOMPOZYT-EXPO® to jedyne targi w Polsce w całości poświęcone branży materiałów i technologii kompozytowych. Zwiedzający to bardzo konkretna grupa branżowych odbiorców, głównie jest to kadra zarządzająca z przemysłu budowlanego, maszynowego, lotniczego, kolejowego, kołowego, stoczniowego czy elektronicznego. Jak co roku, podczas warsztatów eksperckich wystąpią specjaliści z całego świata, którzy przybliżą słuchaczom najnowsze trendy w branży. Na strefa pokazów zwiedzający będą mogli z bliska podejrzeć procesy technologiczne i maszyny wystawców, a najbardziej innowacyjne projekty wystawców zostaną wyłowione podczas konkursu targowego.

Więcej informacji na stronie www.kompozyt-expo.pl

Accessibility Tools