Aktualności

Światowe Forum Miejskie | Strefa Innowacji 26 – 30.06.2022

Już w niedzielę rozpocznie się Światowe Forum Miejskie (WUF11). World Urban Forum jest to prestiżowa międzynarodowa konferencja organizowana przez ONZ-Habitat w celu rozwoju obszarów miejskich i osiedli ludzkich. Jest to najważniejsze globalne wydarzenie dotyczące polityki, transformacji i rozwoju miast.

Wydarzeniu towarzyszą specjalne stref, w których poruszane będą kluczowe tematy dla naszego społeczeństwa  link do mapy https://wuf11.katowice.eu/pl/11-scen.htm).

Fundacja Nanonet wraz z Miejskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Rawa.Ink przygotowała  gdzie podczas warsztatów, pokazów, debat oraz spotkań z praktykami i ekspertami zostaną poruszone tematy innowacyjności miejskiej, projektów impactowych i rozwiązań smart city.

Przewidziano prezentacje sposobów wykorzystania technologii sztucznej inteligencji i IoT czy technologii służących innowacjom społecznym Nie zabraknie też wątków związanych z transformacją przestrzeni miejskiej, jaka dokonuje się dzięki współpracy samorządu ze środowiskiem biznesowym Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy liczne atrakcje, a dla najmłodszych ciekawe animacje. Warto być z nami!

Miejsce —->    Teatralna 17A, Katowice

 

 

 

Podobne artykuły

Miło nam poinformować, że Fundacja Nanonet podjeła współprace z Cluster Offices. Poniżej kilka informacji o Cluster Offices 👇 Cluster Offices Cluster Offices to wszystko, czego potrzeba, by efektywnie i...

Accessibility Tools