Aktualności

ALVO – nowy członek klastra!

alvoDzisiaj przedstawiamy państwu profil firmy ALVO, która niedawno dołączyła do grona członków klastra. Firma ALVO rozpoczęła działalność gospodarczą prawie 20 lat temu, w 1993 r. w Śmiglu, w Wielkopolsce pod nazwą Gastrometal. Produkowała ona wyroby wykonane ze stali nierdzewnej. W 2001r. firma przeniosła się do nowej hali i stopniowo zwiększała infrastrukturę. W 2005 r. Gastrometal zmienił nazwę na ALVO Grupa Gastrometal, a głównym profilem działalności firmy stała się produkcja wyrobów ze stali nierdzewnej przeznaczonych do stosowania w służbie zdrowia oraz świadczenie usług w ramach kooperacji.

Firma jest obecna na Polskim rynku, jak i na rynkach wielu europejskich, azjatyckich i afrykańskich krajów. Inwestycje w rozwój nowych maszyn i technologii oraz doskonalenie kwalifikacji pracowników spowodował dynamiczny rozwój firmy.

Głównym materiałem, w którym projektowane i wykonywane są produkty firmy ALVO jest stal nierdzewna, a także stal lakierowana proszkowo oraz aluminium. Oferta zawiera szeroką gamę standardowych wyrobów (dostępnych w katalogu), a także wyrobów produkowanych według indywidualnych projektów i potrzeb klientów.

Więcej na www.alvo.pl.

Podobne artykuły

Mamy zaszczyt poinformować, że spółka VISUAL Tech – Lab sp. z o.o. została nowym członkiem Śląskiego Klastra Nanotechnologicznego. Jesteśmy firmą technologiczną projektującą interdyscyplinarne rozwiązania w dziedzinach: Internet Technology (IT),...
Sygnis New Technologies Sp. z o.o. jest jedną z wiodących polskich firm zajmujących się wdrażaniem technologii druku 3D do przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych i przemysłowych oraz instytutów naukowych, a także doradztwem przy wyborze optymalnych rozwiązań technologii...

Accessibility Tools