Aktualności

Branża kompozytów wiosną w Expo Silesia!

Przyszłość należy do kompozytów! Branża kompozytów wiosną w Expo Silesia!  Expo Silesia zaprasza do udziału premierowym wydarzeniu poświęconym kompozytom  – Salonie Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting, które odbędzie się w dniach 28 lutego – 2 marca 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. KOMPOZYTmeeting to doskonała okazja do przedstawienia produktów, pozyskania nowych kontraktów, a także do zapoznania się tematyką branży kompozytów. W ramach targów zaprezentują się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i zastosowaniem materiałów kompozytowych.

Premierowa edycja salonu odbędzie się w ramach Targów Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting – targom poświęconym innowacyjnym technologiom  i rozwiązaniom przemysłowym, których zakres tematyczny będzie się skupiał wokół najistotniejszych sektorów przemysłu takich jak: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie pomiarowe, hydraulika, automatyka i pneumatyka oraz właśnie kompozyty.

Poszukujesz nowych możliwości? KOMPOZYTmeeting są dla Ciebie!

Utrzymane w formule B2B wydarzenie daje możliwość spotkania w jednym miejscu dyrektorów technicznych i wykonawczych, kadry zarządzającej i inżynierskiej w zakładach przemysłowych,  a także specjalistów, techników oraz pracowników naukowych.

Podczas premierowej edycji uruchomiona zostanie Specjalna Strefa Pokazowa przeznaczona dla maszyn i urządzeń do produkcji materiałów kompozytowych. Taka strefa to nie tylko większa przestrzeń ekspozycyjna, ale także możliwość pokazania maszyn i urządzeń w ruchu.

Dobre targi. Wielki rynek.

Aglomeracja śląska to największy rynek przemysłowy w Polsce – to nasz niezaprzeczalny atut. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji dużych specjalistycznych targów branżowych. To właśnie w Expo Silesia z dużym sukcesem organizowane są Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING. Świetna infrastruktura drogowa zapewnia łatwą dostępność naszych obiektów targowych dla olbrzymiej liczby potencjalnych klientów – 8 milionów konsumentów w zasięgu godziny jazdy samochodem. Naszą kampanię promocyjną kierujemy do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy firm i osób z branży kompozytów, które wykorzystują tą technologię w swojej pracy.

Podczas KOMPOZYTmeeting nie zabraknie licznych spotkań i wydarzeń o charakterze seminaryjno-konferencyjnym związanych z branżą. Jednym z takich wydarzeń będzie Seminarium pt:. „Materiały kompozytowe w motoryzacji” organizowane wspólnie z Wydziałem Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej oraz Polskim Towarzystwem Materiałów Kompozytowych. Zarówno sama wystawa jak również jej część merytoryczna będzie znakomitą okazją do nawiązania licznych kontaktów biznesowych z profesjonalną publicznością, do wymiany poglądów i doświadczeń, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w branży.

Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny i klimatyzowany pawilon z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.kompozytmeeting.pl lub kontaktując się z nami bezpośrednio: tel. +48 32 78 87 506, kom. +48 510 031 732, e-mail: wioletta.blonska@exposilesia.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁTWORZENIA NASZEGO WYDARZENIA.

Podobne artykuły

Badacze z National Institute of Standard and Technology (NIST) we współpracy z NanoCenter na uniwersytecie w Maryland stworzyli nową technikę obrazowania, dzięki której możliwe będzie zidentyfikowanie uszkodzeń mechanicznych materiału...
Expo Silesia oraz Fundacja NANONET zapraszają do udziału w kolejnej odsłonie wydarzenia poświęconemu kompozytom – Salonie Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 20–21 lutego 2018...

Accessibility Tools