Aktualności

Contilo – tworzenie projektów w oparciu o metodykę Design Thinking

Jak tworzyć produkty, które będą rozchwytywane? Co zrobić by obniżyć ryzyko wdrażania niepotrzebych innowacji? Jak ograniczyć koszty projektowania nowych rozwiązań? Jak stworzyć zespół, który będzie w stanie tworzyć nowe, lepsze rozwiązania?

Contilo to marka zbudowana w oparciu o użyteczność i dążenie do konkretnych rozwiązań. Projektujemy produkty i usługi w oparciu o metodykę Design Thinking, która służy do opracowywania i wdrażania innowacji. Od wyzwania czy dostrzeżenia problemu aż do wdrożenia – proces design Thinking pozwala osiągnąć cel.

Trzon zespołu Contilo stanowią Patrycja Radek i Joanna Szustakiewicz – absolwentki programu Top 500 Innovators. W ramach stypendium zdobywały wiedzę o design thinking na Uniwersytetach Stanforda i Kalifornijskim w Berkeley – w kolebce metodyki. W swojej pracy wykorzystują podejście design thinking do rozwiązywania problemów zarówno biznesowych jak i społecznych. Tworzą zespół posiadający szerokie interdyscyplinarne doświadczenie w zakresie: design thinking, innowacji i nowoczesnych technologii, komercjalizacji, realizacji projektów, budowania i rozwoju biznesu, marketingu i PR, działalności instytucji publicznych, organizacji społecznych oraz uczelni. Łącznie przeprowadziły ponad 2000 godzin projektów i warsztatów zgodnie z design thinking.

Celem prowadzonych przez nas projektów i warsztatów projektowych jest podjęcie dyskusji i rozwiązanie problemu wskazanego przez Klienta poprzez: wprowadzenie uczestników w perspektywę użytkownika, pogłębioną analizę jego potrzeb i oczekiwań, kreatywne poszukiwanie rozwiązań oraz prototypowanie i testowanie pomysłów. Wynikiem – sprawdzona koncepcja rozwiązania oraz doświadczenie pracy z metodyką design thinking i emocjonalne zaangażowane twórców, tak istotne dla późniejszego doskonalenia i skutecznego wdrożenia wypracowanego rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu współpracy – Joanna Szustakiwicz: j.szustakiewicz@contilo.pl, Tel.:797 307 159.

Accessibility Tools