Polecane

Fundacja NANONET oraz Śląski Klaster Nano, Krajowy Klaster Kluczowy patronem 4th International Workshop on Functional Nanostructured Materials (FuNaM-4)

4th International Workshop on Functional Nanostructured Materials (FuNaM-4) jest cykliczną konferencją organizowaną przez Zespół Elektrochemii Wydziału Chemii UJ. Jest to konferencja tematyczna, która ma na celu poszerzenie wiedzy i wymianę doświadczeń między polskimi i zagranicznymi naukowcami pracującymi w obszarze nanomateriałów. Konferencja od 2018 roku podzielona jest na trzy główne sesje tematyczne:

  1. Synteza i zastosowanie nanomateriałów
  2. Biomateriały nanostrukturalne
  3. Nanomateriały wykorzystywane do magazynowania i konwersji energii

Dodatkowo, w każdej edycji organizowane są różnego rodzaju warsztaty, zarówno naukowe, jak i dotyczące tzw. „umiejętności miękkich”.

W tym roku mamy przyjemność gościć dr Monikę Gołdę-Cępę oraz dr Jerome’a Babauta.

Pani Doktor Gołda-Cępa, która oprócz działalności naukowej, jest również edytorką czasopisma Applied Surface Science, poprowadzi warsztaty zatytułowane „From zero to hero! Workshop on scientific writing and publishing for early-career researchers”.

Z kolei dr Babauta jest przedstawicielem firmy Gamry, która specjalizuje się w produkcji narzędzi elektrochemicznych, takich jak np. potencjostaty. Dr Babauta poprowadzi warsztat pt. „Practical aspects of electrochemical techniques used in various types of experiments”.

Strona internetowa konferencji: http://www.funam.confer.uj.edu.pl/

Podobne artykuły

Innowacje wychodzą z cienia. Sieciowanie dla dobrej przyszłości społeczeństwa Tegoroczne edycje Forum Inteligentnego Rozwoju zbliżają się wielkimi krokami. Nasze pierwsze spotkanie już w czerwcu, a kolejne, jubileuszowe w listopadzie....

Accessibility Tools