Aktualności

Fundacja Nanonet partnerem Cluster Offices

Miło nam poinformować, że Fundacja Nanonet podjeła współprace z Cluster Offices. Poniżej kilka informacji o Cluster Offices 👇

Cluster Offices

Cluster Offices to wszystko, czego potrzeba, by efektywnie i z przyjemnością pracować. Oferujemy biura serwisowane, meeting roomy, sale konferencyjne i pojedyncze biurka na wynajem. Jesteśmy elastyczni i działamy w duchu Agile Workspaces. Otaczamy przestrzeń pracy wygodnymi rozwiązaniami, takimi jak restauracje Garage Food&Wine czy Wine Apartments, przydatnymi podczas spotkań służbowych czy rekrutacji remote. Nasze przestrzenie tworzone są z myślą o firmach IT, freelancerach i start-upach.

Dołącz do nas

Pokrywamy 100% zapotrzebowań środowiska pracy. Cluster to wspólna recepcja, która odbiera paczki i korespondencję, dostęp do sprzętu multimedialnego, środków transportu publicznego i miejsc parkingowych, a także pełni wyposażona kuchnia z ekspresem serwującym aromatyczną kawą i herbatę, świeże zioła, owoce i inne produkty, które sprawiają, że miło popracować.

Odkryj wnętrza

Nasze przestrzenie są estetyczne i funkcjonalne — pełne koloru, bogate w żywą zieleń i skandynawskie wzornictwo. Pamiętaliśmy nie tylko o wygodnych i w pełni wyposażonych salach do telekonferencji czy dużych meeting roomach, w których spotykają się całe teamy. Z zoomem na komfort i zadowolenie pracownika, projektowaliśmy przytulne, kameralne przestrzenie, w których toczy się firmowe życie socjalne.

Sprawdź lokalizacje

Stawiamy na klimatyczne miejsca, których otoczenie tętni życiem: stare, odrestaurowane kamienice, przestrzenie industrialne, historycznie ciekawe części miast. W Krakowie siedziby Cluster znajdziesz w sercu Starego Podgórza oraz kilka kroków od krakowskiego Rynku. Już wkrótce w Krakowie powstanie kolejne biuro.

Cluster Zabłocie to ponad 110 stanowisk pracy rozlokowanych w 12 biurach i przestrzeni coworkingowej. Do dyspozycji najemców oddanych zostaną również: sale spotkań, sale konferencyjna oraz przestrzeń wspólna.

W Katowicach mieścimy się w dawnym budynku dworca, którego rewitalizacja na nowo obudziła do życia ulicę Dworcową.  Na trzech piętrach odrestaurowanego budynku Cluster Stary Dworzec zlokalizowanych zostało około 350 stanowisk pracy, biura serwisowane, coworking oraz sale konferencyjne.

 Skorzystaj z dedykowanej oferty Cluster Nanonet:

Cluster Zabłocie-Serviced Offices (1)

Cluster Stary Dworzec – Katowice, ul Dworcowa 8 (S) (1)

Podobne artykuły

Miło nam poinformować, że firma AMAZEMET została Mecenasem Fundacji Nanonet oraz Członkiem Śląskiego Klastra Nano! Amazemet jest spin-offem Politechniki Warszawskiej, zajmującym się w głównej mierze dostarczaniem produktów i technologii...

Accessibility Tools