Aktualności

Fundacja Nanonet patronem medialnym Sympozjum Młodych Naukowców 2022

Sympozjum Młodych Naukowców jest ogólnopolską konferencją organizowaną przez Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. W tym roku odbędzie się VIII edycja konferencji w dniach 20-22 września na Wydziale Fizyki UW. Konferencja ma na celu umożliwienie studentom oraz doktorantom z całej Polski zaprezentowania swoich wyników badań w zakresie nauk fizycznych oraz pokrewnych. Dodatkowo umożliwia ona zapoznanie się z projektami naukowymi realizowanymi na innych uczelniach oraz nawiązanie nowych kontaktów z uczestnikami z całej Polski.

W tym roku Sympozjum wraca do formy stacjonarnej. Liczymy, że pozwoli to podtrzymać integrację polskiego środowiska studentów nauk ścisłych, a dyskusje będą równie ożywione jak podczas poprzednich edycji Sympozjum. Ponadto harmonogram Sympozjum przewiduje wykłady zaproszonych prelegentów oraz ciekawe warsztaty z zakresu umiejętności miękkich i nie tylko.


Rejestracja uczestników czynnych potrwa do 31 lipca br. za pośrednictwem formularza https://forms.gle/anRtKdyaGo4C9VMX7. Uczestnicy bierni mogą zarejestrować się do 31 sierpnia br. za pomocą formularza https://forms.gle/NSHj3NopQ3Er2gcS7

Rejestracja dla uczestników anglojęzycznych jest dostępna pod następującymi linkami: uczestnicy czynni: https://forms.gle/HLF7EGLAJTPYd6Gy8 (do 31 lipca)uczestnicy bierni: https://forms.gle/BMtgCz8esjjsjeCn7 (do 31 sierpnia). Oficjalny język konferencji to polski, ale istnieje możliwość prezentowania w języku angielskim.

Więcej szczegółów jest dostępnych na stronie internetowej: smn.fuw.edu.pl i facebookowej: https://www.facebook.com/SMNFUW/.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Accessibility Tools