Aktualności

Fundacja NANONET patronem medialnym VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej – Nanotechnologia wobec oczekiwań XXI w.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Nanotechnologia wobec oczekiwań XXI w.”. Celem Konferencji jest przybliżenie wiedzy oraz najnowszych osiągnięć naukowych w zakresie nanotechnologii. Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie zarówno tworzenia nanomateriałów, jak i wykorzystania osiągnięć nanotechnologii w obrębie technologii, przemysłu oraz medycyny.

Nanotechnologia, jako nauka zajmująca się tworzeniem struktur na poziomie atomów i cząsteczek, wpisuje się w trend miniaturyzacji, który niewątpliwie jest odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego społeczeństwa. Możliwość wytwarzania nanocząsteczek oraz projektowania złożonych nanostruktur, tak aby wykazywały pożądane właściwości fizyczne, chemiczne, czy też biologiczne pokazuje, jak duży potencjał niesie ze sobą ta nauka. Podczas Konferencji skupimy się nie tylko na szczegółowym ujęciu nanotechnologii, ale będziemy dyskutować również nad jej interdyscyplinarnym charakterem. Wierzymy, że udział w Konferencji przyczyni się nie tylko do wymiany doświadczeń, ale stanie się także inspiracją do dalszych badań.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w Konferencji dostępne są na stronie: https://konferencja-nanotechnologia.pl/ .


VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Nanotechnologia wobec oczekiwań XXI w.

Lublin/online, 12 maja 2023 r.

Organizator: Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL

Dane do kontaktu:

kontakt@konferencja-nanotechnologia.pl

☎ +48 733 933 416

 

Accessibility Tools