Polecane

II Ogólnopolska Konferencja NanoBioTechMedyczna

Katedra Nanobiotechnologii, Instytutu Biologii SGGW ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II edycji konferencji. Odbędzie się w dniach 19-20 września 2024 roku na terenie Kampusu SGGW w Warszawie!

Konferencja skierowana jest do studentów i doktorantów zainteresowanych tematami takimi jak nanobiotechnologia, biomedycyna, bioinżynieria zwierząt, technologia biomedyczna oraz pokrewnymi dziedzinami.

Nananobiomedica to wydarzenie mające na celu poszerzenie wiedzy i prezentację wyników badań studentów i doktorantów. W ramach konferencji uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania wyników swoich badań w formie prezentacji ustnych i posterów. Zachęcamy również do zgłaszania prac przeglądowych, które będą prezentowane w formie posterów.

Konferencja Nananobiomedica to nie tylko okazja do zdobycia nowej wiedzy, ale także doskonała platforma do nawiązywania kontaktów z osobami o podobnych zainteresowaniach. Jest to również okazja do wymiany doświadczeń i inspiracji najnowszymi osiągnięciami z pogranicza nauk biologicznych i medycznych. To wyjątkowa szansa, aby podzielić się swoimi badaniami. Jak również dowiedzieć się o najnowszych trendach i innowacjach w tych dynamicznie rozwijających się dziedzinach nauki

Mamy zaszczyt ogłosić, że tegoroczna edycja konferencji została objęta patronatem honorowym przez Państwowy Instytut Medyczny MSWiA.

Rejestracja udziału w konferencji trwa do 30 sierpnia 2024 roku. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych oraz strony internetowej konferencji, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami i szczegółami dotyczącymi wydarzenia. Wszystkie niezbędne informacje, w tym formularz rejestracyjny, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: (http://www.nanobiomedica.pl). Zachęcamy do śledzenia nas na platformach społecznościowych.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia. Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział!

 

 

Accessibility Tools