Aktualności

InterNanoPoland 2022 – otwarcie rejestracji

InterNanoPoland to odbywająca się cyklicznie, największa w Polsce międzynarodowa konferencja naukowo-biznesowa poświęcona wyłącznie tematyce nanotechnologii. Wydarzenie stanowi międzynarodowe forum dla przedsiębiorców, naukowców, instytucji otoczenia biznesu oraz studentów działających w obszarze nanotechnologii i zaawansowanych materiałów.

Na długiej liście gości znajdziemy m.in. liderów polskich firm, naukowców z wiodących światowych jednostek naukowych i przedstawicieli instytucji publicznych. Przed nami nie tylko ciekawe prelekcje, ale również panele dyskusyjne i rozbudowany networking.

Szósta edycja InterNanoPoland 2022 odbędzie się w dniach 18 – 19 października 2022 r. w Katowicach. W tym roku szykujemy niezwykle interesujące, perspektywiczne i interdyscyplinarne tematy sesji, w tym m.in.:

  • Nowoczesne materiały budowlane,
  • Nanotechnologia a gospodarka o obiegu zamkniętym,
  • Technologie nano w druku 3D,
  • Rozwój medycyny dzięki nanotechnologii,
  • Najbardziej perspektywiczne kierunki rozwoju nanotechnologii,
  • Wyzwania związane z harmonizacją, walidacją i standaryzacją w nanofabrykacji,
  • Sesja plakatowa: Badania i technologie dla rozwoju przemysłu nanotechnologicznego.

Podczas Konferencji zaprezentowane zostaną najciekawsze projekty B+R, a także przedstawione zostaną osiągnięcia i wyniki prac młodych zespołów naukowych.

Głównymi organizatorami wydarzenia są Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET oraz Śląski Klaster Nano, których misją jest stworzenie platformy współpracy przedsiębiorców, instytucji naukowych, administracji publicznej i organizacji wsparcia biznesu na rzecz popularyzacji i zwiększenia znaczenia nanotechnologii w kształtowaniu innowacyjności gospodarki na Śląsku i w Polsce.

Zapraszamy przedstawicieli biznesu, naukowców, start-upy, studentów, pozostałe organizacje oraz osoby zainteresowane rozwojem nanotechnologii do uczestniczenia w InterNanoPoland 2022.

To doskonała okazja by podpatrzeć praktyków, porozmawiać, wymienić kontakty, poszukać pracodawcy, znaleźć pracownika czy partnera naukowego lub biznesowego, sprawdzić swoje pomysły przed inwestorami i uzyskać praktyczne umiejętności.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie wydarzenia 👉 www.internanopoland.com.

Rejestracja 👉 https://internanopoland.com/events/internanopoland-2022/

Serdecznie zapraszamy 👉 Fundacja Nanonet oraz Śląski Klaster Nano

Podobne artykuły

Miło nam poinformować, że Fundacja Nanonet podjeła współprace z Cluster Offices. Poniżej kilka informacji o Cluster Offices 👇 Cluster Offices Cluster Offices to wszystko, czego potrzeba, by efektywnie i...

Accessibility Tools