Członkowie Klastra

Mastermodel

Mastermodel jest firmą zajmującą się produkcją elementów kompozytowych, wdrażaniem nowych technologii, rozwojem myśli technicznej i realizacją wizji.

Firma powstała w 1994 roku, początkowo jako firma handlowo-usługowa, ale dosyć szybko firma zajęła się także produkcją. Głównym profilem działalności jest produkcja elementów kompozytowych do: urządzeń i systemów wentylacyjnych, urządzeń medycznych, przemysłu samochodowego, sprzętu pływającego, energetyki itp. Firma zajmuje się również wsparciem technicznym przy wdrażaniu technologii wytwarzania produktów kompozytowych i projektowaniu wyrobów.

W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych usług i produkowanych detali, są ciągle podnoszone kwalifikacje poprzez uczestniczenie w kluczowych wydarzeniach z branży, takich jak udział w targach, szkoleniach, seminariach. Firma nie ogranicza się tylko do tego co jest dostępne w kraju. Poszukuje także ciekawych rozwiązań i pomysłów na całym świecie.

W ofercie firmy znajdują się między innymi środki antyadhezyjne firmy FREKOTE, jak i materiały pomocnicze do budowy form i wyrobów kompozytowych.

Accessibility Tools