Członkowie Klastra

PROTECHNIKA SP. Z O.O.

PRODUKCJA SPRZĘTU DO GOSPODARKI ODPADAMI I RECYKLINGU

Protechnika jest liderem branży w zakresie projektowania i produkcji urządzeń do przetwarzania odpadów, recyklingu, produkcji biomasy, sprzętu rolniczego i leśnego. Wszystkie nasze produkty cechuje wysoka jakość i precyzja wykonania, dające użytkownikowi komfort ich użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji. Kładziemy nacisk na przepustowość, wydajność i łatwość serwisowania naszych urządzeń. Dzięki pasji i prawie 20-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie sprostać śmiałym wyzwaniom, rozwijać maszyny i rozwiązania dostosowane do potrzeb oraz procesów produkcyjnych naszych klientów.

PASSION DRIVEN TECHNOLOGY

Nasza oferta maszyn i rozwiązań zapewnia wydajną produkcję, niskie koszty operacyjne i łatwość konserwacji, dzięki czemu użytkownicy końcowi z pewnością znajdą właściwą maszynę do swoich zastosowań. Nasza szeroka gama maszyn i rozwiązań obsługuje wszystkie typy odpadów od tworzyw sztucznych przez drewno, metal, gumę, biomasę, RDF, SRF do suchego osadu ściekowego i obejmuje: Brykieciarki RDF; Sita dyskowe; Perforatory; Separatory powietrza i magnetyczne; Młyny; Rozdrabniacze dwu i cztero wałowe; Przenośniki ślimakowe i taśmowe; Sprzęt do produkcji biopaliw; Granulatory; Rębaki; Chłodnice peletu; Cyklony i wiele innych.

​WIODĄCY PRODUCENT NOŻY PRZEMYSŁOWYCH I CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą sprzętu eksploatacyjnego, akcesoriów, części i innych materiałów używanych w wielu branżach, takich jak recykling, produkcja paliw alternatywnych, przemysł drzewny, przetwórstwo tworzyw sztucznych, przemysł metalowy i przemysł spożywczy. Specjalizujemy się w produkcji noży przemysłowych wykorzystywanych w procesie rozdrabniania odpadów, produkcji paliw alternatywnych i recyklingu. Produkujemy noże koronowe, noże stałe i obrotowe, noże do rozdrabniaczy wielowałowych, sita, akcesoria maszynowe (śruby, nakrętki ,zaciski nożowe, uchwyty nożowe ) i wiele innych.

W naszym nowootwartym zakładzie który jest wysoce zaawansowany technologicznie – świadczymy usługi w zakresie wysokowydajnej obróbki CNC, takiej jak cięcie laserowe  i plazmowe, frezowanie, toczenie, szlifowanie powierzchni, wiercenie, gięcie hydrauliczne. Specjalizujemy się w seryjnej produkcji szerokiej gamy detali metalowych, które są elementami maszyn i urządzeń (wały, sita, matryce, pierścienie, korpusy, noże przemysłowe, śruby itp.). Świadczymy również usługi regeneracji narzędzi.

https://www.protechnika.com/

Accessibility Tools