Aktualności

MIDEST 2013 Targi Kooperacji Przemysłowej

Zapraszamy do odwiedzenia wiodących targów kooperacji przemysłowej MIDEST 2013. Impreza będzie miała miejsce od wtorku 19 do piątku 22 listopada w podparyskim centrum wystawowym Paris-Nord Villepinte. To największy i najnowocześniejszy we Francji park ekspozycyjny. Usytuowany jest w sąsiedztwie portu lotniczego Roissy Charles-de-Gaulle i znakomicie połączony komunikacyjnie z Paryżem.

Targi MIDEST to światowy lider w dziedzinie kooperacji przemysłowej. Zostały utworzone w 1971 r. Umożliwiają przemysłowcom z całego świata nie tylko nawiązanie owocnych kontaktów, ale również zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, systemami produkcji i innowacjami prezentowanymi przez podwykonawców ze wszystkich branż (z wyjątkiem przemysłu tekstylnego). Najważniejsze sektory targów to: Obróbka skrawaniem, cięcie metali, maszyny specjalne; Wykańczanie powierzchni; Kucie i odlewanie; Surowce i półprodukty metalowe; Tłoczenie – obróbka blach; Przetwórstwo tworzyw sztucznych, kompozytów, gumy; Obróbka drewna i innych materiałów; Elektronika – elektrotechnika; Mikroelektronika; Oprzyrządowanie, formy, modele, prototypy; Akcesoria i urządzenia przemysłowe; Usługi dla przemysłu; Utrzymanie i konserwacja instalacji przemysłowych.

Każdego roku blisko 40.000 odwiedzających z 70 krajów – producentów reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu: motoryzację, budowę maszyn, przemysł lotniczy, elektronikę, elektrotechnikę, energetykę, przetwórstwo chemiczne, kolejnictwo, maszyny rolnicze i budowlane, medycynę… przybywa na targi, aby spotkać się z aktualnymi i potencjalnymi dostawcami.

Obecność przedstawicieli różnych narodowości i regionów pozwala w jednym miejscu zapoznać się z ofertą podwykonawców z całego świata oraz odnaleźć partnerów i rozwiązania adekwatne do potrzeb. Wystawa MIDEST ściśle współpracuje z ponad pięćdziesięcioma organizacjami branżowymi z różnych krajów, co wzmacnia jej międzynarodowy oddźwięk. Na targach wystawia się ponad 1.700 firm, w tym 40% spoza Francji.

Podczas tegorocznej edycji targów szczególna uwagą będzie cieszył się sektor energii. Gościem honorowym targów, po raz pierwszy, będzie RPA.

Aby otrzymać bezpłatnie kartę wstępu na targi należy dokonać rejestracji klikając TUTAJ podając kod PL. Na Państwa skrzynkę mailową zostanie przesłana karta wstępu. Umożliwia ona również wejście na towarzyszące targom MIDEST imprezy branżowe: TOLEXPO – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Produkcyjnego do Blach, Rur, Zwojów, Kształtowników oraz MAINTENANCE EXPO– targi wszystkich rozwiązań dotyczących utrzymania i konserwacji.

Ta sama wejściówka zakupiona bezpośrednio na targach kosztuje 55 EUR.

www.midest.com

Accessibility Tools