Aktualności

NANONET patronem III Międzyuczelnianej Konferencji Zaawansowane Materiały i Nanotechnologia

Koła naukowe: NANOin oraz Nabla Politechniki Wrocławskiej zapraszają wszystkich pasjonatów nanotechnologii na konferencję, która odbędzie się 19-20 maja 2018 r. w Centrum Kongresowym PWr. Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologiii NANONET objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Spotkanie adresowane jest do wszystkich studentów i doktorantów interesujących się nanotechnologią oraz jej zastosowaniami. Celem konferencji jest wymiana doświadczeń i wyników badań, jak również nawiązanie kontaktów oraz pogłębienie dotychczasowej współpracy.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość wygłoszenia 15 minutowych wystąpień oraz zaprezentowania własnych posterów. Spotkanie uświetnią wykłady zaproszonych gości, którzy na co dzień zajmują się nanotechnologią.

III Międzyuczelnianą Konferencję „Zaawansowane materiały i nanotechnologia” organizują koła naukowe NANOin oraz Nabla Politechniki Wrocławskiej we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim oraz Uniwersytetem Jagiellońskim.

Rejestracja do 30 kwietnia 2018 poprzez formularz »

Opłata konferencyjna w wysokości 60 zł obejmuje udział w sesjach referatowych i sesji posterowej, zaświadczenie czynnego lub biernego uczestnictwa w konferencji, dwa obiady, przerwy kawowe, gadżety promocyjne oraz uczestnictwo w imprezie integracyjnej. Opłata nie obejmuje noclegu, śniadań ani kolacji. Wpłaty należy dokonać na konto podane w mailu zwrotnym.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej »

Podobne artykuły

4th International Workshop on Functional Nanostructured Materials (FuNaM-4) jest cykliczną konferencją organizowaną przez Zespół Elektrochemii Wydziału Chemii UJ. Jest to konferencja tematyczna, która ma na celu poszerzenie wiedzy i...

Accessibility Tools