Aktualności

NANONET zaprasza na czwarta edycja konferencji InterNanoPoland 2019

Zapraszamy Państwa na  InterNanoPoland 2019 – największą w Polsce konferencje naukowo-biznesową poświęconą wyłącznie nanotechnologii.

 

InterNanoPoland  to największa w Polsce konferencja naukowo-biznesowa poświęcona wyłącznie tematyce nanotechnologii. Jest to międzynarodowe forum dla naukowców, przedsiębiorców,  instytucji otoczenia biznesu oraz studentów działających w obszarze nanotechnologii oraz zaawansowanych materiałów. Konferencja oferuje możliwości prezentacji projektów B+R, a także przedstawienia własnych osiągnięć i podzielenia się wynikami prac przez młodych naukowców przed mediami oraz zaproszonymi gośćmi kształtującymi rozwój nanotechnologii w kraju i zagranicą.

Czwarta edycja InterNanoPoland 2019 odbędzie się w dniach 16-17 października 2019 r. w Hotelu Novotel w Katowicach. Przygotowano niezwykle interesujące, rozwojowe i interdyscyplinarne tematy sesji:

  • Europejskie Klastry Nanotechnologiczne
  • Nanomateriały w Optoelektronice i Fotonice
  • Druk 3D i nanotechnologie
  • Nanomateriały w środowisku – wyzwania i zagrożeni
  • Nanomateriały w energetyce
  • Nanotechnologia – kosmetologia i medycyna
  • Sesja plakatowa: Badania i technologie dla rozwoju przemysłu nanotechnologicznego

W trakcie konferencji odbędzie się po raz czwarty jedyny w Polsce dedykowany nanotechnologii konkurs startupowy – NanoStarup Challange.

Głównymi organizatorami wydarzenia są Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET oraz Śląski Klaster Nano, których misją jest stworzenie platformy współpracy przedsiębiorców, instytucji naukowych, administracji publicznej i organizacji wsparcia biznesu na rzecz zwiększenia znaczenia nanotechnologii w kształtowaniu przyszłego wymiaru gospodarczego innowacyjnego na Śląsku i w Polsce.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie wydarzenia: www.internanopoland.com. Swoją obecność potwierdziło już wielu znamienitych przedstawicieli nauki i przemysłu!

Relacje z poprzednich edycji można zobaczyć na kanale Fundacji NANONET na YouTube.

Partnerem naukowym jest Uniwersytet Śląski, a współgospodarzem Miasto Katowice.

Podobne artykuły

Miło nam poinformować, że Fundacja Nanonet podjeła współprace z Cluster Offices. Poniżej kilka informacji o Cluster Offices 👇 Cluster Offices Cluster Offices to wszystko, czego potrzeba, by efektywnie i...

Accessibility Tools