Aktualności

NGLab Sp. z o.o. Mecenasem Fundacji NANONET oraz Członkiem Śląskiego Klastra NANO

Mamy zaszczyt ogłosić, że spółka NGLab została nowym Mecenasem Fundacji Nanonet oraz Członkiem Śląskiego Klastra NANO!

Działamy na rynku polskim od 1997 roku, za nami długoletnie doświadczenie w zakresie współczesnych laboratoriów, ich wyposażenia oraz oczekiwań użytkowników.

Jesteśmy wyłącznym, autoryzowanym dystrybutorem aparatury laboratoryjnej  niemieckich producentów ERWEKA GmbH oraz LUM GmbH oraz amerykańskiej firmy  TSI Incorporated. Nieustająco  rozszerzamy naszą ofertę o współpracę z innymi producentami. Firmy, których jesteśmy przedstawicielami należą do ścisłej światowej czołówki w dziedzinie produkcji aparatury dla przemysłu farmaceutycznego, chemicznego, kosmetycznego, spożywczego i innych. Współpracujemy z jednostkami naukowymi, współuczestniczymy w projektach, które oparte są na badaniach wykonywanych przy pomocy oferowanej przez nas aparatury laboratoryjnej.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas urządzenia gwarantowały użytkownikom odpowiedni poziom precyzji, były wygodne w obsłudze oraz nacechowane najwyższym poziomem niezawodności. Cenne uwagi od użytkowników przekazujemy do ich producentów .

Przedstawiciele naszej firmy posiadają doświadczenie potwierdzone przez producentów, których jesteśmy dystrybutorem.

Oferta:

 

 

 

TSI Inc. wymyśla, projektuje i opracowuje produkty, które rozwiązują problemy pomiarowe. Współpracują z uczelniami wyższymi, uniwersytetami, grupami badawczymi i firmami na całym świecie, aby ustalić standardy ekspertyzy pomiarowej. Globalny zespół TSI Inc. stara się dostarczać nie tylko instrumenty, ale także innowacyjne rozwiązania. Działają zarówno w skali globalnej, jak i ludzkiej — przyrządy, które mierzą wszystko, od aerozoli atmosferycznych po dopasowanie osobistej maski oddechowej. Przekształcenie danych w przydatne informacje umożliwia klientom wydajniejsze wykonywanie pracy.

  • Liczniki cząstek
  • Spektrometry wielkości cząstek
  • Generatory aerozolu
  • Impaktory kaskadowe
  • Monitoring jakości powietrza
  • Testery filtrów

oferta TSI _ ENG

 

 

 

Zajmuje się charakterystyką cząstek oraz szybką identyfikacją i monitorowaniem mechanizmów destabilizacji. Analiza zmian dystrybucji wielkości cząstek w funkcji czasu i miejsca za pomocą analizy światła przechodzącego przez badaną próbkę. Oferowane rozwiązania usprawniają i przyspieszają zarówno procesy kontroli jakości jak i badania nad nowymi formulacjami.

  • Analiza dystrybucji wielkości cząstek
  • Przyspieszona analiza stabilności
  • Analiza wielkości cząstek
  • Technologia STEP pozwalająca na analizę całej próbki w czasie rzeczywistym

oferta LUM _ ENG

strona www https://nglab.pl/

Podobne artykuły

Miło nam poinformować, że firma AMAZEMET została Mecenasem Fundacji Nanonet oraz Członkiem Śląskiego Klastra Nano! Amazemet jest spin-offem Politechniki Warszawskiej, zajmującym się w głównej mierze dostarczaniem produktów i technologii...

Accessibility Tools