Polecane

Oferta stażu w QSAR Lab!

 

Firma QSAR Lab zaprasza do współpracy absolwentów i studentów ostatnich lat studiów na kierunkach chemia, biznes chemiczny, bioinformatyka (oraz na kierunkach pokrewnych). Oferta płatnych staży zawodowych skierowana jest do osób, które chcą poznać specyfikę pracy w spółce będącej pionierem w zakresie modelowania aktywności biologicznej/właściwości fizykochemicznych nowych materiałów oraz osób chcących rozwijać swoje zainteresowanie w zakresie chemii komputerowej, chemoinformatyki i chemometrii.

Potencjał spółki stanowi wysoce wykwalifikowana kadra badawcza. Zespół tworzą specjaliści z zakresu komputerowego projektowania nowych, bezpiecznych substancji chemicznych, nanotechnologii, nanotoskykologii, statystyki oraz chemometrii.

Płatne staże w spółce QSAR Lab to:
1. Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych.
2. Wsparcie merytoryczne opiekuna stażu.
3. Realizacja projektu, który wpisuje się w działalność naukowo-badawczą spółki.

Staże w spółce QSAR Lab to szansa dla osób ambitnych, zaangażowanych i zainteresowanych poszukiwaniem ciekawych wyzwań zawodowych. Osoby, które pozytywnie zrealizują program mają szanse dalej rozwijać swoje kompetencje zawodowe w ramach struktur firmy.

Oczekiwania wobec kandydata:
Þ absolwent lub student ostatnich lat na kierunkach chemia, biznes chemiczny i bioinformatyka (oraz kierunkach pokrewnych);
Þ bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
Þ wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
Þ umiejętność pracy z komputerem (MS Word, MS Excel);
Þ duża motywacja do nauki programowania i zaawansowanej analizy danych;
Þ gotowość do pracy w czasie roku akademickiego w wymiarze 80h miesięcznie;
Þ umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
Þ umiejętność twórczego, nieszablonowego myślenia.

Mile widziane:
Þ Znajomość podstaw Statystyki lub dziedzin pokrewnych

Oferujemy:
Þ 6 miesięczny, płatny staż;
Þ profesjonalne wdrożenie do wykonywanych zadań i ciągłe wsparcie merytoryczne ze strony opiekuna praktyk;
Þ możliwość realizacji i rozwoju własnych zainteresowań w zakresie chemii komputerowej, chemometrii i chemoinformatyki;
Þ aktywny udział w definiowaniu celów i zadań w obrębie realizowanego projektu naukowo-badawczego;
Þ pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
Þ elastyczne godziny pracy w okresie roku akademickiego
Þ atrakcyjną lokalizację biura w kompleksie biurowym GARNIZON w Gdańsku, który jest dobrze skomunikowany z całym Trójmiastem (łatwy dojazd do kampusu Uniwersytetu Gdańskiego oraz Politechniki Gdańskiej).

Pozostałe informacje:
Staż realizowany będzie na podstawie umowy o pracę na czas określony (6 miesięcy) od dnia 1 stycznia 2020 r. do 30 czerwca 2020 r. Wymagany wymiar zatrudnienia to 80 godzin miesięcznie. Przewidywane wynagrodzenie to 2000,00 złotych brutto miesięcznie.
Miejsce pracy: Gdańsk.

Proces rekrutacji przebiegać będzie w 2 etapach:
1. Ocena CV i formularza aplikacyjnego;
2. Rozmowa kwalifikacyjna, w ramach której kandydat otrzyma do rozwiązania zadanie naukowo-badawcze opracowane przez opiekuna stażu. Sposób rozwiązania zadania i prezentacji uzyskanych wyników będzie istotnym etapem rekrutacji. Materiały
niezbędne do rozwiązania zadania zostaną dostarczone kandydatom na miejscu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres contact@qsarlab.com oraz wypełnienie formularza stanowiącego załącznik do niniejszego ogłoszenia. Rozpatrywane będą zgłoszenia przesłane do dnia 20 listopada 2019 r. Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w przesłanych dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz unieważnienie ogłoszenia bez podania przyczyny.

Dalsze informacje można uzyskać za pośrednictwem adresu e-mail contact@qsarlab.com oraz pod numerem telefonu +48 795 160 760.

CZEKAMY NA CIEBIE!
Zespół QSAR Lab

W związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych przekazujemy informacje dotyczącą przetwarzania danych osobowych: Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO. Administratorem danych jest QSAR Lab Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 190/102, 80-266 Gdańsk. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: contact@qsarlab.com lub zadzwoń pod numer tel. +48 795 160 760. Odbiorcami danych osobowych są obsługujące administratora hostingodawca, zewnętrzna obsługa księgowa i kadrowa oraz inne podmioty realizujące świadczenia na rzecz administratora. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 11-stu lat od daty zakończenia rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Niepodanie tych danych uniemożliwi jego przeprowadzenie.

Podobne artykuły

Do Śląskiego Klastra NANO dołączyła firma ZOKE, którą serdecznie witamy i liczymy na owocną współpracę. Zoke Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się doradztwem oraz rzeczoznawstwem w zakresie wyrobów  i...
Sygnis New Technologies Sp. z o.o. jest jedną z wiodących polskich firm zajmujących się wdrażaniem technologii druku 3D do przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych i przemysłowych oraz instytutów naukowych, a także doradztwem przy wyborze optymalnych rozwiązań technologii...

Accessibility Tools