Aktualności

Podsumowanie działalności Fundacji NANONET oraz Śląskiego Klastra NANO, Krajowy Klaster Kluczowy w roku 2023

NANONET podsumowanie 2023

 

W 2023 roku, nasz portal www.nanonet.pl świętował 16 lat na rynku, Fundacja NANONET obchodziła swoje 15-lecie, a Śląski Klaster NANO, Krajowy Klaster Kluczowy skończył 10 lat 🎊. To rok pełen znaczących osiągnięć, zarówno tych dobrze znanych, jak i całkiem nowych inicjatyw.

Kontynuowaliśmy tradycję organizacji największej w Polsce międzynarodowej konferencji z obszaru nanotechnologii i zaawansowanych materiałów – #InterNanoPoland, rozwijaliśmy nasz portal www.nanonet.pl oraz Śląskiego Klastra NANO.

2023 rok przyniósł również nowe wyzwania i sukcesy – zrealizowaliśmy trzy misje gospodarcze 🎎, które pozwoliły na pozyskanie nowych partnerów i wymianę doświadczeń. Fundacja NANONET pozyskała trzy nowe projekty dofinansowania 💰, co jeszcze bardziej umocniło naszą pozycję na rynku.

Współpraca z Bank Gospodarstwa Krajowego i Idea 3W zaowocowała organizacją konkursu 3W nano Start-up Challenge 🧠, a nasze wspólne działania przyczyniły się do stworzenia wartościowego raportu dla BGK na temat struktur węglowych ⛓.

Z ogromną radością obserwujemy również rozwój naszych Mecenasów, Partnerów i Członków Klastra, którzy wspierają nas w codziennych działaniach i odnoszą sukcesy zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym ✨.
Dziękujemy za wspólny rok pełen wyzwań i sukcesów❗️

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne działania w 2024 roku 🚀, które mamy nadzieję, będą równie owocne dla wszystkich stron.

Razem tworzymy przyszłość nanotechnologii❗️

Podobne artykuły

Miło nam poinformować, że Fundacja Nanonet podjeła współprace z Cluster Offices. Poniżej kilka informacji o Cluster Offices 👇 Cluster Offices Cluster Offices to wszystko, czego potrzeba, by efektywnie i...
Miło nam poinformować, że firma AMAZEMET została Mecenasem Fundacji Nanonet oraz Członkiem Śląskiego Klastra Nano! Amazemet jest spin-offem Politechniki Warszawskiej, zajmującym się w głównej mierze dostarczaniem produktów i technologii...

Accessibility Tools