Aktualności

Podsumowanie spotkania 18.03

Nanobezpieczeństwo | Networking | Projekty | Ekspansja zagraniczna
W poniedziałek 18 marca 2019 roku odbyło się spotkanie Śląskiego Klastera Nano. Po raz kolejny gościliśmy w katowickim hotelu BW Mariacki.

Spotkanie rozpoczęło się networkingiem i prelekcją Marcina Jabłońskiego z Izby Gospodarczej Eksporterów i Importerów o kierunkach ekspansji zagranicznej.

 

Do tego seminarium o nanobezpieczeństwie wygłosił dr Przemysław Oberbek przedstawiciel Fundacji Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET i Centralnego Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy.

 

A na koniec informacje o projektach dla MŚP na Śląsku zaprezentowała Adriana Witkowska-Konieczny z Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie.

 

Partnerem spotkania jest Miasto Katowice.

 

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Miasta Katowice, Urzędu Marszałkowskiego, Politechniki Śląskiej, Fundacji NANONET, Instytutu Odlewnictwa w Krakowie, AGH, oraz firm Śląskiego Klastra NANO: Smart Nanotechnologies, Anton Paar, Nanores, NanoPure Technologies, Nanowave Technologies Inc., Prevac, Sovigo, EMAG-SERWIS Sp. z o.o., Dynamic Technology, 3D-nano, HOGER, Paks’D.

 

Materiały ze spotkania dostępne są dla członków klastra w >>Strefie Członka Klastra<<

 

Accessibility Tools