Aktualności

Program merytoryczny Targów EuroLab – bezcenne źródło wiedzy

Unikalny program merytoryczny towarzyszyć będzie 17. Międzynarodowym Targom Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab. Przez trzy dni przedstawiciele czołowych ośrodków naukowów i instytucji branżowych poprowadzą konferencje dla profesjonalistów z sektora laboratoryjnego.

Program wydarzeń towarzyszących odzwierciedla aktualne zapotrzebowanie branży laboratoryjnej na najnowszą wiedzę. Nad jego poziomem merytorycznym czuwa Rada Programowa. Eksperci z obszaru analityki chemicznej i medycznej, metrologii, biotechnologii czy nanotechnologii podzielą się najnowszą wiedzą i osiągnięciami naukowymi w tym zakresie. Prelegentami będą pracownicy m.in. instytutów badawczych, ośrodków naukowych i organizacji branżowych.

Wystawcy z kolei zaprezentują innowacyjne rozwiązania i technologie przeznaczone dla różnego rodzaju laboratoriów, a także sprzęty, umeblowanie, oprogramowanie, oprzyrządowanie i odczynniki, które są stosowane przez najbardziej zaawansowane jednostki badawcze na świecie.

Targi EuroLab odbędą się w dniach 18-20 marca br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Równolegle będą trwały 4. Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab. Formularze rejestracyjne oraz szczegółowy program: www.targieurolab.pl.

Rejestracja do 16 marca!

Accessibility Tools