Aktualności

Spotkanie Online | Zaawansowane Materiały dla Rozwoju Technologii Wodorowych

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online pt. „Zaawansowane Materiały dla Rozwoju Technologii Wodorowych”. Wydarzenie jest inicjatywą Śląskiego Klastra Nano – Krajowego Klastra Kluczowego oraz Klastra Technologii Wodorowych 

 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA: 

📅 Data i Godzina: 8 marca 2024 | 11:00 – 12:30 

📍 Platforma: Microsoft Teams 

CEL SPOTKANIA: 

Spotkanie ma na celu zwiększenie świadomości na temat potencjału zaawansowanych materiałów dla rozwoju technologii wodorowych oraz stworzenie platformy do wymiany pomysłów i doświadczeń między przedstawicielami nauki, przemysłu i administracji. 

Podczas wydarzenia omówimy m.in. rolę Polski jako trzeciego największego producenta wodoru w Europie i piątego na świecie, poznamy perspektywy rozwoju technologii wodorowych, wyzwania oraz zastosowania zaawansowanych materiałów w tej dziedzinie. 

REJESTRACJA: 

Zachęcamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: https://st02u4-2vlo31-spotkanieklastranano-wodor.konfeo.com 

Po dokonaniu rejestracji, otrzymają Państwo szczegółowe informacje oraz przypomnienie o wydarzeniu. 


ORGANIZATORZY: 

Śląski Klaster Nano, Krajowy Klaster Kluczowy | Fundacja NANONET 

Fundacja NANONET jest dynamiczną organizacją, której misją jest promowanie i rozwijanie branży nanotechnologii i zaawansowanych materiałów. Od momentu naszego powstania kierujemy swoje działania w stronę budowania mostu między światem nauki a przemysłem, ułatwiając transfer wiedzy i technologii. Śląski Klaster Nano zrzesza blisko 100 podmiotów z całej Polski– firm, jednostek naukowych, instytutów badawczych i instytucji publicznych, tworząc środowisko sprzyjające rozwojowi branży. 

Klaster Technologii Wodorowych | Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza 

Misją Klastra, który zainaugurował swą działalność w sierpniu 2017 r. jest inicjowanie działań na rzecz zwiększenia znaczenia technologii wodorowych oraz czystych technologii węglowych, poprzez wspieranie członków Klastra i podmiotów współpracujących w rozwoju innowacyjnych rozwiązań na rzecz efektywności energetycznej i gospodarki niskoemisyjnej. 

Accessibility Tools