Aktualności

Spotkanie Śląskiego Klastra Nano

UWAGA: Limit miejsc dla uczestników, którzy nie są członkami Klastra, został wyczerpany. Od tej pory wszyscy, którzy wypełnią formularz rejestracyjny będą wpisani na listę rezerwową. 

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Śląskiego Klastra Nano, które odbędzie się 29 lutego w Willi Goldsteinów (Plac Wolności 12a) w Katowicach, o godzinie 10:00.

Celem spotkania jest opracowanie zagadnień, które zawarte zostaną w oficjalnym piśmie do Ministerstwa Gospodarki odnośnie sytuacji sektora nano, rekomendacji Klastra i propozycji działań. Pismo utworzone zostanie w oparciu o analizy Smart Lab Banku Światowego przeprowadzone dla Śląskiego Klastra Nano, oraz propozycje i wnioski opracowane przez członków Klastra oraz ekspertów z dziedziny prawa patentowego, legislacyjnego w sektorze innowacyjnych przedsiębiorstw i nanotechnologii oraz nowoczesnej gospodarki.

W spotkaniu wezmą udział eksperci ze wspomnianych wyżej prawnych rejonów sektora nano – regulacji prawnych, własności intelektualnej i prawa patentowego. Jeżeli istnieją interesujące Państwa zagadnienia, które nasi eksperci mogą wyjaśnić lub przedstawić, prosimy o ich przygotowanie i przesłanie mailem. Przekażemy je dalej i zostaną one opracowane i przedyskutowane podczas spotkania.

Ponadto, podczas spotkania przedstawione zostaną nowe firmy, które dołączyły do Klastra w przeciągu ostatnich miesięcy: Advanced Graphene Products, Dynamic, SiD Coatings, Technicqll.

Podczas spotkania omówione zostaną również cele Klastra na rok 2016 oraz jego strategia i aspekt pozyskania statusu Krajowego Klastra Kluczowego.

Opis i wstępna agenda spotkania TUTAJ.

Celem zapisu na spotkanie prosimy o wypełnienie formularza:

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Liczba miejsc ograniczona! Przedstawiciele firm/jednostek, które nie są członkami Klastra zapraszane będą w momencie kiedy zostaną wolne miejsca. Poinformujemy o tym tydzień przed wydarzeniem.

Accessibility Tools