Aktualności

Students' Science Conference we Wrocławiu pod patronatem Fundacji Nanonet

Students’ Science Conference jest prestiżowym, międzynarodowym wydarzeniem organizowanym przez Politechnikę Wrocławską skierowanym do wszystkich studentów oraz doktorantów. Tegoroczna, już trzynasta edycja, odbędzie się w dniach 17 – 20 września 2015 pod patronatem medialnym Fundacji Nanonet.

Głównym zadaniem konferencji jest umożliwienie uczestnikom prezentacji wyników swoich badań, prowadzonych w ramach prac dyplomowych, czy też pracy w kole naukowym. Jest to także dobra okazja na spotkanie się młodych, utalentowanych studentów z całej Europy, którzy chcą się rozwijać, poszerzać swoje horyzonty, dzielić się swoimi zainteresowaniami oraz współpracować z innymi. Uczestnictwo w wydarzeniu stwarza także możliwość powiększenia dorobku naukowego o publikację konferencyjną oraz zwiększenie szansy na zdobycie stypendium czy grantu.

Konferencja ma interdyscyplinarny charakter, dlatego sesje przygotowane są w taki sposób, aby wybrani zostali studenci z różnych dyscyplin naukowych. W ten sposób będą mogli dzielić się swoimi opiniami i zainteresowaniami z osobami o podobnym poglądach. Różnorodność i szeroki zakres tematów wpływa na jakość sesji oraz zwiększa rangę konferencji. Relacja mistrz-uczeń jest kluczowym elementem tego wydarzenia ze względu na potrzebę dobrego przepływu wiedzy oraz informacji. W związku z tym każda praca otrzyma rzetelną recenzję wystawioną przez Komitet Naukowy, w którego skład wchodzą recenzenci z różnych uczelni wyższych.

Wciąż trwają zapisy uczestników- wolnych słuchaczy!

Więcej informacji można znaleźć:

na stronie internetowej: www.ssc.pwr.edu.pl

na facebook-u: https://www.facebook.com/Students.Science.Conference

Podobne artykuły

Miło nam poinformować, że Fundacja Nanonet podjeła współprace z Cluster Offices. Poniżej kilka informacji o Cluster Offices 👇 Cluster Offices Cluster Offices to wszystko, czego potrzeba, by efektywnie i...

Accessibility Tools