Aktualności

SYGNIS NANO TECHNOLOGIES OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM FIRMY SPECS GROUP

Grupa Sygnis została oficjalnym dystrybutorem urządzeń firmy SPECS Surface Nano Analysis GmbH, wiodącego producenta innowacyjnych i niestandardowych systemów do spektroskopii powierzchni i mikroskopii. Tym samym SPECS Group dołącza do portfolio nowo powstałej marki Grupy Sygnis – Sygnis Nano Technologies!

SPECS Surface Nano Analysis GmbH jest wiodącym producentem innowacyjnych i niestandardowych systemów do analizy powierzchni, materiałoznawstwa i nanotechnologii. Specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości narzędzi do odpowiedniego przygotowania i osadzania czystych powierzchni i interfejsów materiałów, spektroskopii fotoelektronowej oraz mikroskopii.

SPECS Group to zespół wybitnych naukowców i inżynierów, dzięki którym opracowywane są innowacyjne narzędzia, umożliwiające pokonywanie kolejnych granic w obszarach nanotechnologii. Jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami jeszcze prężniej rozwiniemy Polski przemysł oraz naukę.”komentuje Grzegorz Kaszyński, VP Sales w Grupie Sygnis.

Grupa Sygnis niedawno rozszerzyła się o kolejną markę – Sygnis Nano Technologies, której celem jest dostarczanie nowoczesnych technik addytywnych i analitycznych w obszarach mikro- i nanotechnologii. Oprócz wspomnianego SPECS GROUP, w portfolio marki Sygnis Nano Technologies znajdują się również produkty od firm: Sensofar, Femtika, NT-MDT i LS Instruments.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o systemach oferowanych przez SPECS Group zapraszamy do kontaktu mailowego z przedstawicielem marki Sygnis Nano Technologies, Grzegorzem Kaszyńskim: grzegorz.kaszynski@sygnis.pl

Podobne artykuły

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że spółka Sygnis New Technologies została nowym Mecenasem Fundacji Nanonet. Sygnis to lider technologii addytywnych i consultingu technologicznego w Polsce. Zajmują się dostarczaniem nowoczesnych technologii...

Accessibility Tools