Polecane

VIII Edycja Konferencji Kierownik Laboratorium XXI w. | Krynica-Zdrój 12-14.10.2022 r.

Serdecznie zapraszamy na VIII Edycję Konferencji Kierownik Laboratorium XXI w., która zaplanowana jest na 12 – 14 października 2022 w Krynicy Zdrój. Tematem przewodnim będzie Kierownik laboratorium w roli Szefa.

Poniżej informację o wydarzeniu 👇👇👇

Drogi Kierowniku, rozumiejąc Twoją pracę i obszary, w których musisz się sprawnie poruszać, od lat dajemy Ci wsparcie w postaci najświeższych informacji oraz wiedzy, którą wykorzystasz w pełnieniu swoich obowiązków.
W ubiegłym roku rozpoczęliśmy cykl, który będziemy kontynuować przez kilka edycji konferencji: Kierownik laboratorium: Jeden człowiek – wiele ról.

Podczas VIII edycji konferencji omówimy zadania, kompetencje i odpowiedzialności kierownika wynikające z roli Szefa.

MISJA SZEFA
To znać się na wszystkim, co jest konieczne, zarządzać po ludzku w laboratorium i mieć czas dla siebie. Chcesz być sprawnym szefem i zbudować efektywny zespół? Jeżeli tak, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość, zadanie to jest proste, jednakże nie koniecznie łatwe.

Czy wiesz, że Twoje działania ograniczają się tylko do dwóch obszarów kompetencji Szefa? Pierwszy obszar to Blok umiejętności zarządzania zespołem, a drugi to Blok umiejętność koordynacji zadań merytorycznych. Oba Bloki są równie ważne.

W pierwszym bloku pracujemy z kompetencjami personalnym tzw. miękkimi, a w drugim z kompetencjami tzw. twardymi. Każdy z tych bloków wymaga innych umiejętności i predyspozycji.

Więcej informacji 👉  http://kierowniklaboratorium.ce2.pl/

 

Accessibility Tools