Aktualności

Zapraszamy na konferencję Meet Up TOP500 Innovators!

Czas na doroczny technologiczny Meet Up TOP500 Innovators.

Już w maju zapraszamy do Wrocławia, by przez 3 dni mówić, pokazywać, rozmawiać o tym, dlaczego warto marzyć i jak spełniać marzenia o innowacjach. Jak przekraczać własne ograniczenia i budować nasz globalny sukces.

BEYOND IMAGINATION!
VIII MEET-UP
TOP500 INNOVATORS & POLISH – AMERICAN INNOVATION BRIDGE (PAMI)

W dniach 8-10 maja 2019 r. zapraszamy do odwiedzenia Centrum Kongresowego Politechniki Wrocławskiej i uczestnictwa w 3 dniowym wydarzeniu. W programie przewidzieliśmy między innymi:
Wystąpienia amerykańskich mówców motywacyjnych dzięki zaproszeniu Ambasady Amerykańskiej w ramach Polsko-Amerykańskiego Mostu Innowacji.
Panele dyskusyjne z udziałem 20 CEO start up’ów technologicznych rozwijających technologie w obszarach: Space, Med Tech, Bio Tech, Industry 4.0. Wśród panelistów będzie można usłyszeć historie prezesów i reprezentantów m.in.: VIGO Systems, Bioceltix, Pure Biologics, ToopLoox, NestMedic, SDS Optic, Space is More, NeuroSys, AlphaMoon, SAT Revolution, Kell ideas, Bioavlee, Captor Therapeutics, Nysa, InferMedica, eMedica, Microscope IT.
• Wśród prowadzących konferencję pojawią się absolwenci TOP500 Innovators – naukowcy i specjaliści transferu technologii, którzy w ramach prestiżowych stypendiów uczestniczyli w programach stażowych na uniwersytetach Stanforda Berkeley czy Cambridge, którzy dziś rozwijają różne obszary przemysłu, nauki i transferu technologii .
Warsztaty szkoleniowe, podczas których uczestnicy poznają i na koniec otrzymają konkretne narzędzia, by móc je zastosować w praktyce. Uczestnicy na koniec zajęć otrzymają również zaświadczenia uczestnictwa. Przygotowujemy zajęcia z takich tematów jak: metodyki rozwiązywania skomplikowanych problemów, wystąpienia publiczne typu TEDex, wzornictwo przemysłowe, prawne aspekty rozwoju spółek technologicznych i podejmowanie decyzji w sprawie ochrony własności intelektualnej rozwój sieci kontaktów z wykorzystaniem LinkedIn, .
Wynalazcy i zespoły projektowe, będą miały możliwość zaprezentowania swoich pomysłów przed wszystkimi uczestnikami konferencji i przedstawicielami funduszy: AUGERE Venture i Shape.vc Venture podczas Pitch Deck.
• W trakcie konferencji zadbamy o moderowany networking, prowadzony przez ekspertów tematu, tak by uczestnicy faktycznie mieli okazję poznać się i wymienić poglądy i kontakty.
• Konferencja będzie również okazją do porozmawiania w formule warsztatowej o rozwoju obszarów badawczo-rozwojowych w świetle nowych regulacji prawnych (ustawa 2.0 – Ustawa Prawo o Szkolnictwie Wyższym i Ustawa o Sieci Badawczej Łukasiewicz) dzięki uczestnictwu Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego i przedstawicieli Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy pomysłodawców, przedstawicieli start up’ów, studentów, naukowców, przedstawicieli firm prowadzących działania badawczo-rozwojowe i inne organizacje i osoby zainteresowane rozwojem technologii.

To doskonała okazja by podpatrzyć praktyków, porozmawiać, wymienić kontakty, poszukać pracodawcy, znaleźć pracownika czy partnera naukowego lub biznesowego, sprawdzić swoje pomysły przed inwestorami i uzyskać praktyczne umiejętności.

BEYOND IMAGINATION! – VIII MEET-UP TOP500 INNOVATORS & PAMI
GDY MARZENIA STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ…

Zapisy na stronie http://top500meetup.pl/

Kontakt: Patrycja Radek; patrycja.radek@top500innovators.com; 609 568 171

Wydarzenie finansowane jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach projektu DIALOG 0043/2017

Accessibility Tools