Aktualności

Zaproszenie na IV Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”

Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza” ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów i doktorantów związanych z biotechnologią i szeroko pojętymi naukami przyrodniczymi na IV Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”, które odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015 roku na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Uczestników zapraszamy do prezentowania swoich osiągnięć w sesjach seminaryjnych i posterowych. Wystąpienia uznane za najlepsze w swoich kategoriach honorowane będą cennymi nagrodami, zapewnionymi m.in. przez firmy Eppendorf, Lab-Jot, HTL Lab Solutions, A&A Biotechnology oraz wydawnictwo naukowe PWN.

W sympozjum wezmą udział zaproszeni goście, doświadczeni naukowcy, którzy przedstawią przed Państwem różne oblicza biotechnologii. Tegoroczną konferencję uświetnią mi.in. tacy uczeni jak:

– prof. dr hab. Robert Hołyst z Instytutu Chemii Fizycznej PAN,

– prof. dr hab. Wojciech Kamysz z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,

– dr Tomasz Prószyński z Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego,

– prof. dr hab. Ewa Sawosz Chwalibóg ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego,

– prof. dr hab. Jan Szopa-Skórkowski z Uniwersytetu Wrocławskiego,

– prof. Przemko Tylżanowski z Uniwersytetu w Leuven,

– dr hab. Tomasz Wilanowski z Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego.

Rejestracja na IV Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza” trwa od 13 marca do 3 kwietnia. Link do formularza rejestracyjnego znajdziecie Państwo na stronie http://msb.symbioza.edu.pl/rejestracja/

Cena uczestnictwa w konferencji wynosi 85 zł. W ramach opłaty konferencyjnej zapewniamy: certyfikat uczestnictwa, pakiet konferencyjny, księgę abstraktów, przerwy kawowe, 2 obiady i bilet na imprezę integracyjną.

Do zobaczenia w maju!

Komitet Organizacyjny IV MSB „Symbioza”

Accessibility Tools