Aktualności

International conference on organic and nanohybrid functional materials – ICON FM | 10 – 14.06.2024, Gdańsk

Serdecznie zapraszamy na pierwszą International conference on organic and nanohybrid functional materials ICON FM. Konferencja odbędzie się w dniach 10-14 czerwca 2024 roku w Gdańsku w Hotelu Holiday Inn Gdańsk-City Centre, przy ulicy Chmielnej 1.

O Konferencji

International conference on organic and nanohybrid functional materials ICON FM jest organizowana przez Politechnikę Śląską w Gliwicach oraz Centrum Elektroniki Organicznej i Nanohybrydowej (CONE) w ramach projektu ExCEED.

Projekt ExCEED Era Chair UE wzmacnia jednostki oraz zespołu badawcze poprzez budowanie międzynarodowej i interdyscyplinarnej współpracy. Konferencja International conference on organic and nanohybrid functional materials ICON FM ma na celu wymianę wiedzy i integrację środowiska naukowego poprzez prezentacje swoich własnych wyników badań, osiągnięć. Konferencja skupia się na tematyce elektroniki organicznej, nieorganicznej, opartej na strukturach węglowych naniesionych na elastycznych podłożach. Podczas prelekcji zostanie poruszone m.in. zagadnienia: OFETy, OLEDy, ogniwa słoneczne, superkondensatory oraz termodynamika przekazywania ciepła i materiałów zmiany faz.

Konferencja odbędzie się w Gdańsku oraz w wnętrzach XIII-wiecznego Zamku Krzyżackiego w Malborku. Jest to największy zamek na świecie pod względem powierzchni oraz obiektu z listy UNESCO. Jesteśmy głęboko przekonani, że będzie to doskonała okazja do dyskusji i rozpoczęcia nowych współprac naukowych.

Program wydarzenia: https://icon-fm.pl/agenda/

Rejestracja: https://icon-fm.pl/events/international-conference-on-organic-and-nanohybrid-functional-materials-icon-fm-2/ 

Kontakt: kontakt@icon-fm.pl

 

 

Accessibility Tools