Członkowie Klastra

Jantar

Jantar Sp. z o. o. – integrator systemów informatycznych dla biznesu. Ponad 25 lat tradycji i doświadczenia w zakresie systemów zarządzania sprzedażą oraz automatycznej identyfikacji. Specjalizują się w sprzedaży efektywnych, niezawodnych i wysokiej jakości rozwiązań dla handlu, logistyki, przemysłu i administracji.

W ich ofercie są systemy oparte o terminale kasowe IBM, NCR, ELO, kasy i drukarki fiskalne, innowacyjne kasy samoobsługowe oraz funkcjonalne oprogramowanie do sprzedaży i zarządzania siecią sklepów, a także drukarki, czytniki i terminale kodów kreskowych i RFID. Tworzą też autorskie rozwiązania logistyczne oparte o kody kreskowe oraz innowacyjną technologię RFID.

Zmodernizowana linia do produkcji etykiet samoprzylepnych pozwala dostarczyć wysokiej jakości produkty z zakresu znakowania towarów, a firma proponuje pełną gamę usług związanych z projektowaniem oraz instalacją sieci komputerowych i serwerów.

Firma jest wieloletnim patrnerem firm: IBM, Zebra, Motorola, Honeywell, Datalogic, NCR, Sharp, Lenovo, Cisco, Insoft, Cegid. Działa na terenia całego kraju, wspierając klienta we wszystkich fazach inwestycji: od projektu przez integrację aplikacji i urządzeń, szkolenie, wdrożenie i serwis.

Accessibility Tools