Członkowie Klastra

Softwebo sp. z o.o.

Firma Softwebo specjalizuje się w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie digital w branży Farmaceutycznej oraz szeroko rozumianej Opiece Zdrowotnej.  Koncentrując się na tworzeniu nowoczesnych aplikacji webowych oraz mobilnych z naciskiem na user experience (UX). Wykorzystując swoje doświadczenie w projektowaniu i marketingu treści, współpracuje z kluczowymi graczami w branży farmaceutycznej, takimi jak: BAYER, GSK, AstraZeneca, Abbot, Alcon, Abbvie, IPSEN, Novo Nordisk, Chiesi, Bristol-Myers Squibb (BMS), Novartis, ROCHE, świadcząc usługi na wysokim poziomie kreatywnym i doradczym przy dużych projektach.

Analizując aktualne trendy i rozwój technologii w branży farmaceutycznej, Softwebo planuje rozważyć kilka kierunków rozwoju. Po pierwsze, inwestycja w rozwiązania Internetu Rzeczy (IoT) do śledzenia łańcucha dostaw, które umożliwiają monitorowanie stanu towaru podczas transportu i zapewniają, że leki są przewożone w odpowiednich warunkach. Drugim kierunkiem jest zwiększone wykorzystanie sztucznej inteligencji w procesach takich jak badania i rozwój, drukowanie w 3D, czy analiza złożonych danych. AI może przyczynić się do szybszego rozwoju nowych leków oraz bardziej efektywnego zarządzania danymi.

Dodatkowo, firma może zainwestować w rozszerzoną rzeczywistość (AR) i wirtualną rzeczywistość (VR) do usprawnienia procesów produkcyjnych oraz szkolenia pracowników. AR i VR mogą znacząco poprawić jakość i efektywność produkcji farmaceutycznej, oferując interaktywne i immersyjne doświadczenia szkoleniowe oraz wsparcie w codziennych operacjach

Ostatnią propozycją jest rozwój i wdrażanie zaawansowanych systemów informatycznych, takich jak systemy Enterprise Resource Planning (ERP), które wspierają zarządzanie operacjami i zasobami, pozwalając na lepszą kontrolę i efektywność procesów w całym łańcuchu dostaw, począwszy od produkcji Farmaceutyków, bazując na molekularnych substancjach czynnych (API).

Strona internetowa: https://softwebo.pl/

Accessibility Tools