Aktualności

NANONET patronem honorowym I Ogólnopolskiej Konferencji IMPLANTY 2018

Koło Naukowe Materiały w Medycynie działające przy Politechnice Gdańskiej ma zaszczyt zaprosić na I Ogólnopolską Konferencję Naukową IMPLANTY 2018 Od idei do komercjalizacji. Fundacja NANONET została patronem honorowym wydarzenia.

Celem konferencji jest przedstawienie obecnego stanu zaawansowania w zakresie prac badawczo-rozwojowych w obszarze implantów zębowych, ortopedycznych i szczękowo-twarzowych. Ponadto spotkanie stwarza doskonałą okazję do dyskusji nad współpracą i postępem w przedmiocie spotkania między uczestnikami.

Konferencja odbędzie się 28. czerwca 2018 w nowym Centrum Nanotechnologii Politechniki Gdańskiej, gdzie prowadzone są procesy dydaktyczne i prace badawcze Katedry Inżynierii Materiałowej i Spajania. Osoby chętne do zwiedzania budynku w trakcie konferencji mogą poznać najnowszy mikroskop elektronowy skaningowy firmy JEOL, nanoindenter firmy Nanovantage, tomograf komputerowy, laser Nf:YAg, mikroskop biologiczny, tensjometr, stanowisko do wytwarzania implantów metodami selektywnego przetapiania laserem i metalurgii proszków.

Rejestracja na konferencję możliwa jest do 15.05.2018 poprzez formularz na stronie konferencji: link

Dla zarejestrowanych uczestników konferencji WSTĘP WOLNY!

Accessibility Tools