Aktualności

W Katowicach o rewolucjach technologicznych

XVI edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się w dniach 13–17 listopada. Miejski Inkubator Przedsiębiorczości „Rawa.Ink”, reprezentujący miasto Katowice, jest partnerem tego projektu. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany od 2008 r. w ponad 170 krajach na całym świecie, a jego celem jest promocja przedsiębiorczości oraz poszerzanie wiedzy z tego obszaru. Tematem przewodnim tegorocznej edycja są rewolucje technologiczne.

 

Agenda

🌟Seminarium „Finansowe formy wsparcia firm z sektora MŚP”

13 listopada

Spotkanie adresowane do przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania do działalności gospodarczej.

🌟 Konferencja ITILove

14 listopada

Zadaniem Konferencji ITILove jest łączenie światów: biznesu, nauki i samorządu. Spotkają się najlepsi fachowcy z ICT, bezpieczeństwa informacji i zarządzania, aby dzielić się doświadczeniami, umiejętnościami i know-how. Temat przewodni konferencji to „Rola UX, prosumpcji i agile mindset w budowaniu rozwiązań IT oraz zarządzaniu obszarem IT”.

🌟Spotkanie „Finansowanie innowacji – ścieżka SMART, FENG”, Śląski Klaster NANO, Krajowy Klaster Kluczowy

15 listopada

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli zobaczyć, jakie technologie rozwijają się w naszym kraju w dziedzinie nanotechnologii czy druku 3D.

🌟Spotkanie z cyklu Business Lab pn. „5 kroków do kariery SM – jak zacząć karierę w zwinnej organizacji?”

16 listopada

Zastanawiasz się, czy warto zawodowo wejść do świata Agile i Scrum? Czy zostać Scrum Masterem? Czy to dla Ciebie? Czy trudno wejść na rynek? Czy musisz być z IT? Koniecznie przyjdź na spotkanie, podczas którego zostanie omówiony każdy z kroków.

🌟 Spotkanie „CSR nie tylko dla dużych. Dobre praktyki, przykłady oraz motywacje”

17 listopada

Podczas wydarzenia zorganizowanego we współpracy z firmami, stowarzyszeniami, Centrum Organizacji Pozarządowych odpowiemy na pytanie, czym w ogóle jest CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu, jakie są dobre praktyki na linii biznes–NGO, dlaczego warto inwestować w CSR. Podczas spotkania zostaną wręczone nagrody laureatom konkursu „Katowizje – firma społecznie odpowiedzialna”.


Więcej: facebook.com/Rawa.Ink oraz rawaink.katowice.eu.

Accessibility Tools