Aktualności

Firma Xenocs nowym mecenasem Fundacji Nanonet

Xenocs dostarcza urządzeń do charakterystyki materiałów w skali nano. Nasza oferta obejmuje innowacyjne urządzenia o wysokiej wydajności, które łączą w sobie metodę wąsko- i szeroko-kątowego rozpraszania promieniowania rentgenowskiego (SAXS/WAXS). Metoda ta pozwala na charakteryzację nanomateriałów i polimerów. Gruba doświadczonych naukowców i inżynierów z firmy Xenocs dba o dostarczanie urządzeń zgodnych ze specyficznymi wymaganiami klienta.

Od momentu powstania w roku 2000 firma Xenocs zajmuje się dostarczaniem swoim klientom innowacyjnych urządzeń do charakterystyki nanomateriałów.

Firma Xenocs posiada 15 lat doświadczenia w rozwijaniu i produkcji wysokowydajnych systemów do charakterystyki nanostruktur i morfologii materiałów.

Xeuss 2.0 i Nano-inXider wykorzystują technikę wąsko- i szeroko-kątowego rozpraszania promieniowania rentgenowskiego (SAXS/WAXS) dzięki czemu są doskonałymi narzędziami dla laboratoriów zajmujących się charakteryzacją materiałów w nanoskali.

Xenocs działa na całym świecie dzięki swoim lokalnym dystrybutorom będącym w stałym, bliskim kontakcie z klientami. Setki grup badawczych na całym świecie zaufało firmie Xenocs dostarczającej im najlepszych rozwiązań pozwalających ulepszyć metodykę badań i zastosowań przemysłowych.

Xenocs jest spin-offem Laue Langevin Institut w Grenoble, Francja.

Podobne artykuły

Miło nam poinformować, że Fundacja Nanonet podjeła współprace z Cluster Offices. Poniżej kilka informacji o Cluster Offices 👇 Cluster Offices Cluster Offices to wszystko, czego potrzeba, by efektywnie i...

Accessibility Tools