Aktualności

IC Project nowym Mecenasem Fundacji Nanonet

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nowym mecenasem Fundacji Nanonet został IC Project.

IC Project to kompleksowe narzędzie do zarządzania projektami. W jednym miejscu znajdziesz praktycznie wszystkie funkcjonalności, które potrzebujesz do skutecznej realizacji całego projektu, a także generalnego zarządzania całą firmą. ICP to polski program w którym zorganizujesz swoją pracę, zorganizujesz przebieg dokumentów oraz usprawnisz komunikację firmową.

W IC Project zarządzasz zadaniami na tablicach Kanban, a wbudowany komunikator pozwala rozmawiać na różne sposoby. Możesz śledzić swój czas pracy, a jej przebieg zobaczyć na wykresie Gantta. Kalendarz pozwala zarządzać urlopami pracowników, a Wiki dodawać ogłoszenia i instrukcje. Do tego zarządzanie kontrahentami, wystawianie faktur, kontrola budżetu, poczta i zgłoszenia serwisowe. Możesz planować i zarządzać projektami, a potem odczytywać raporty. Mnóstwo przydatnych funkcjonalności w jednym miejscu, dzięki którym Twoja praca stanie się łatwiejsza i bardziej zorganizowana.

IC Project to idealne połączenie funkcjonalności i łatwości użytkowania, ponieważ jest to bardzo prosty program w obsłudze. Dużą zaletą ICP jest fakt, że to polskie narzędzie. Dzięki temu wszyscy pracownicy mogą pracować w polskim języku i zawsze mają dostępny polski support przy potrzebie jakiejkolwiek pomocy.

Podobne artykuły

Miło nam poinformować, że Fundacja Nanonet podjeła współprace z Cluster Offices. Poniżej kilka informacji o Cluster Offices 👇 Cluster Offices Cluster Offices to wszystko, czego potrzeba, by efektywnie i...

Accessibility Tools