Aktualności

Prestiżowa nagroda dla Fundacji NANONET

Fundacja NANONET nagrodzona w prestiżowym konkursie „Marka-Śląskie”!

W dniu 02.09.2017 Fundacja Wspierania Nanonauk i Nanotechnologii NANONET została nagrodzona w kategorii „Organizacje pozarządowe” w prestiżowym konkursie „Marka Śląskie”!

Organizowany konkurs „Marka-Śląskie” przez Regionalną Izbę Przemysłowo – Handlową w Gliwicach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, przy współpracy TVP 3 Katowice, Radia Katowice oraz Polska Dziennik Zachodni ma na celu promocję województwa śląskiego, która koncentruje się nie tylko na jego atutach przemysłowo-gospodarczych, ale także na zjawiskach społecznych, kulturalnych, politycznych czy sportowych. Uhonorowani mogą zostać ci, którzy swoją działalnością i postępowaniem kreują dobry wizerunek Śląska, cieszą się uznaniem i szczególną opinią, są ambasadorami Śląska w Polsce i na świecie.

Nagroda „Marka-Śląskie” jest podziękowaniem za aktywne, przedsiębiorcze oraz odpowiedzialne społecznie postępowanie, które przyczynia się do tworzenia rozpoznawalnej marki Śląska. Wpływa to na większą atrakcyjność inwestycyjną, konkurencyjność oraz nowe perspektywy rozwoju naszego regionu.

Bardzo dziękujemy za to cenne wyróżnienie, dzięki takim nagrodom wiemy, że to co robimy ma ogromny wpływ na kształtowanie świadomości nanotechnologicznej w Regionie, ale także w całym kraju!

Otwórz prezentację w pdf

Podobne artykuły

Miło nam poinformować, że Fundacja Nanonet podjeła współprace z Cluster Offices. Poniżej kilka informacji o Cluster Offices 👇 Cluster Offices Cluster Offices to wszystko, czego potrzeba, by efektywnie i...

Accessibility Tools